Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających - par 1

Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających

Luksusowa i nowoczesna — taka z pewnością jest nasza aranżacja. Postawiliśmy w niej na szarość w różnych odcieniach, a także morski kolor, który nadaje wnętrzu charakteru. Całości dopełnia klasyczna czerń oraz złoto, które sprawiają, że łazienka jest wyjątkowa.

Ciepłe i lśniące złoto, które odnajdujemy nie tylko w bateriach umywalkowych zamontowanych na podwójnej umywalce, ale również pod prysznicem sprawia, że pomieszczenie staje się niezwykle szykowne.

Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających - par 2

Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających.jpg Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Stonowana, aczkolwiek z pazurem

Urządzając to wnętrze chcieliśmy, aby było nowoczesne, eleganckie i żeby miało pazura. Efekt ten uzyskaliśmy nie tylko dzięki przepięknej morskiej ścianie, na której osadzono duże lustro, ale także dzięki podwójnej czarnej umywalce. Całość podkreślona została dodatkowo LED-owym oświetleniem, które sprawia, że ta część łazienki nabiera głębi. Aby uspokoić nieco pomieszczenie, w pozostałej jego części postawiliśmy na szarość. Zarówno pod prysznicem, jak i na pozostałych ścianach i podłodze położono szary gres imitujący beton. Dzięki temu całość nabrała spójnego charakteru. Aranżacja została uzupełniona złoto-białymi wiszącymi lampami w kształcie kul.

Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających - par 3

Wchodząc do takiej łazienki wiele osób otworzy oczy ze zdumienia. Jesteśmy pewni, że tak zaaranżowane wnętrze zaskoczy niejedną osobę i sprawi, że pokocha ona beton i nietuzinkowe rozwiązania. Prezentowana łazienka z pewnością sprawdzi się w nowoczesnych domach, jak również w hotelach, czy SPA, gdzie dla użytkowników liczy się komfort i wygoda.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ