Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych - par 1

Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych

Marmur coraz chętniej stosowany jest w łazienkach. Dla wielu osób standardowe rozwiązania, jak np. drewnopodobne lub białe płyty są po prostu nudne. Dlatego też proponujemy rozwiązanie, które sprawi, że Wasza łazienka będzie wyjątkowa.

Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych - par 2

Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych (3).jpg Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wykorzystany tutaj kamień naturalny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienił naszą łazienkę w wyjątkowe miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Użytkownicy, którzy postawią na taką aranżację będą mogli poczuć się jak w hotelowym SPA, gdzie łazienka wygląda jak przepiękny pokój. Poza marmurem użyliśmy bowiem przepięknej tapety przedstawiającej budynek, który pobudza wyobraźnię i pozwala w myślach podróżować po świecie. Całość sprawia, że czas spędzony w tym miejscu jest niezwykły, a zmęczenie, które dopada nas każdego dnia od razu znika.

Nowoczesna i nietypowa łazienka — par 3

Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych (2)@0,75x.jpg Nowoczesna i nietypowa łazienka — tapeta z widokiem miasta wyróżnia je na tle innych | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby całość doskonale się komponowała postawiliśmy na nabaltową umywalkę, podwieszany sedes oraz wolnostojącą wannę, którą ustawiliśmy na tle wspomnianego widoku. Dzięki temu każda kąpiel będzie wyjątkowa. Całości dopełniają okrągłe podświetlane lustra, które wyglądają, jakby wisiały w powietrzu. Rozwiązanie to sprawiło, że łazienka nabrała lekkości. Całości dopełnia armatura łazienkowa w kolorze miedzi, która doskonale komponuje się z żyłami, jakie znajdują się na gresie oraz niebanalny czarny żyrandol, który znajduje się tuż nad wanną. Jego delikatne światło sprawia, że każda kąpiel nabiera niebywałego charakteru.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Nowoczesna, w stylu glamour — łazienka dla wymagających | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ