Naturalna i modernistyczna — łazienka dla wymagających - par 1

Naturalna i modernistyczna — łazienka dla wymagających

Naturalne barwy i charakterystyczne wyposażenie. Tak właśnie można opisać prezentowaną aranżację. W naszej modernistycznej łazience wykorzystaliśmy szary gres, który do złudzenia przypomina naturalny kamień. Na ścianie, na której umieszczono czarną toaletę i bidet oraz na blacie, gdzie stoi nablatowa czarna umywalka wykorzystano jasne, wielkoformatowe płytki imitujące kamień naturalny. Pod prysznicem z odpływem liniowym oraz na podłodze wykorzystaliśmy ciemniejszy gres, dzięki czemu uzyskaliśmy widoczny na pierwszy rzut oka, elegancki kontrast. Całości dopełniają złota armatura łazienkowa oraz ogromne, okrągłe lustro, które dodatkowo zostało podświetlone taśmą LED.  

Naturalna i modernistyczna — łazienka dla wymagających - par 2

0C1A7513 (Large).jpg Naturalna i modernistyczna — łazienka dla wymagających | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
W tej łazience aż chce się przebywać

Jeżeli łazienka kojarzyła Ci się jedynie z szybką toaletą i prysznicem, od dzisiaj możesz to zmienić. Patrząc na proponowaną aranżację zapewne przyznasz nam rację, że w tej łazience codzienna pielęgnacja stanie się przyjemnością. Poszczególne elementy zostały bowiem skomponowane w sposób, który sprawia, że pomieszczenie jest spójne i niezwykle eleganckie. Nic zatem dziwnego, że wiele osób porównuje tę aranżację do tych, jakie można spotkać w najlepszych hotelach oraz SPA.  

Złota armatura nablatowa i podtynkowa, którą tutaj wykorzystano sprawia, że łazienka nie jest surowa i męska. W tym miejscu z pewnością doskonale będą się czuć zarówno kobiety, jak i mężczyźni ceniący sobie praktyczne i jednocześnie nowoczesne rozwiązania, które przez wiele lat będą wpisywały się w obowiązujące trendy.  

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Naturalna i modernistyczna — łazienka dla wymagających | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ