Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-p1

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami 

Styl industrialny niczym z nowojorskich mieszkań pomagazynowych nie znika z trendów i nadal pozostaje jednym z najchętniej wybieranych. Dzięki kilku zabiegom może sprawić, że nawet mała łazienka będzie wydawała się przestronna i designerska. W proponowanej przez nas aranżacji postawiliśmy na oszczędność formy i tak modny ostatnio minimalizm. Sprawdź pomysł na szarą łazienkę, w której łatwo wyciszyć myśli i odpocząć. 

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-p2

0C1A8589-HDR.jpg Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Szare płytki do łazienki w stylu loft 

Podstawą aranżacji industrialnej są szare wielkoformatowe płytki ( podstawę stanowi płytka ceramiczna Mirage 120x278, nieco ciemniejsza płytka ceramiczna Mirage 120x278 oraz płytka ceramiczna 120x120 z lekką strukturą w odcieniach szarości) ułożone bezfugowo, dające imitację powierzchni betonowej, surowej, bardzo oszczędnej. Dzięki temu, że nie widać łączeń, mogliśmy uzyskać wrażenie większej głębi oraz optycznie powiększyć małą łazienkę. Uzyskaliśmy aranżację czystą i uniwersalną, której charakter zależeć będzie od dobranego wyposażenia oraz elementów dekoracyjnych. Wszystkie wybrane płytki są również funkcjonalne, ponieważ mają klasę antypoślizgowości na poziomie R9. Materiał to odporny na wodę, zniszczenie i wahania temperatur gres. Wszystkie zastosowane płytki gresowe można więc układać zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Będą doskonale się uzupełniać kolorystycznie. 

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-p3

0C1A8599.jpg Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ceramika łazienkowa do łazienki loftowej: szara umywalka i biała misa WC 

Czy podczas aranżowania łazienki powinno się wybierać komplet ceramiki, a jej elementy muszą do siebie pasować kolorem? W tej aranżacji udowadniamy, że można pokusić się o miksowanie pomysłów. Lekka, podwieszana miska WC Zero 50 Newflush od Catalano z deską wolnoopadającą Sfera/Zero Slim dzięki minimalistycznej formie dobrze komponuje się z niebanalną umywalką wolnostojącą Lyse Kjerag. Zwraca ona uwagę nie tylko kształtem, ale też nietypowym kolorem – ciemną, grafitową szarością w połysku. Cały komplet oparty jest na graficznych, prostych kształtach. 

Do łazienki w stylu loftowym doskonale pasuje otwarta kabina prysznicowa Sanswiss Divera typu walk-in. Industrialny charakter podkreślają czarne wykończenia przeszklenia. Kolor nawiązuje do reszty detali. 

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-p4

0C1A8591-HDR.jpg Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Czarne i srebrne baterie łazienkowe – detale w stylu industrialnym 

W przestrzeniach industrialnych wszystkie elementy techniczne czy instalacyjne są zazwyczaj podkreślone materiałem lub kolorem. W tej minimalistycznej aranżacji zdecydowaliśmy się na poł.ączenie czerni i srebra w głównym wyposażeniu, np. wyborze baterii. Do przykuwającej uwagę umywalki wolnostojącej dobraliśmy prostą baterię umywalkowa podtynkową bez korka SERIA 800 ORODESIGN w kolorze inox. Pod prysznicem zamontowaliśmy zestaw podtynkowy z deszczownicą i słuchawką SERIA 800 ORODESIGN w tym samym kolorze. 

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-p5

0C1A8601.jpg Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dekoracje w stylu loftowym – minimalizm i industrialne dodatki 

W tej minimalistycznej aranżacji zrezygnowaliśmy całkowicie z niefunkcjonalnych dekoracji. Ozdobą mają być nietypowe formy i kolory sprzętów. Uwagę zwraca również podświetlane lustro AMBIENT LED, które przyciąga uwagę do ciekawej umywalki. Dzięki zastosowaniu nietypowego grzejnika Sherwood V wprowadziliśmy też modny kolor mosiądzu, który podkreślił loftowy charakter małej łazienki. 

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-p6

0C1A8587-HDR.jpg Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Oświetlenie w szarej łazience w stylu industrialnym 

Celem było stworzenie jasnego, przestronnego wnętrza, w którym najciekawsze elementy zostaną dyskretnie podkreślone. Najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi na konkretny element wyposażenia jest wykorzystanie oświetlenia. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zawieszenie lustra z podświetleniem LED tuż nad umywalką – najciekawszym detalem szarej łazienki. Dzięki niemu pomieszczenie jest nie tylko industrialne, ale też nowoczesne. 

Pozostałe oświetlenie to cztery punktowe lampy-plafony, które przywodzą na myśl te montowane w przestrzeniach magazynowych. Dzięki zastosowaniu właśnie takiej formy oświetlenia, światło rozchodzi się równomiernie i jeszcze bardziej podkreśla wrażenie przestronności, jakie uzyskaliśmy przy pomocy wielkoformatowych płytek w kolorze jasnej szarości. 

Aranżacja Katowice

Aranżacja została przygotowana w salonie Katowice, Al. Roździeńskiego 191. Zapytaj doradcę o dostępność.

Zobacz wybrane produkty w sklepie-seperator

Zobacz wybrane produkty w sklepie


 

Minimalistyczna loftowa szara łazienka z miedzianymi akcentami-produkty

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Spotkajmy się łazienki

łaz_k.jpg  Małe jest piękne. Aranżacja łazienki w stylu rustykalnym.
Spotkajmy się!

Czeka Cię remont łazienki ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię do naszych Salonów. Nasi Doradcy pomogą Ci stworzyć wymarzone wnętrze.