Łazienka z kominkiem - luksus na salonach

Łazienka z kominkiem - luksus na salonach

Jeżeli myślisz, że kominek w łazience to tylko fanaberia i sfera marzeń, tą aranżacją udowadniamy, iż jest to możliwe. Dzięki zastosowaniu biokominka w łazience udało nam nie tylko stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrza, ale także połączyć dwa żywioły. owa technologia sprawiła, że ogień może rozbłysnąć nawet tutaj.

Sklep ONLINE

Łazienka z kominkiem - luksus na salonach

lazienka-z-kominkiem-maxfliz (7).jpg Łazienka z kominkiem - luksus na salonach | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Prezentowana aranżacja jest wyjątkowa. Łączy w sobie bowiem nie tylko wodę i ogień, ale także kolory ziemi, które przemycona w strukturalnych płytkach. Część ściany, na której znajduje się lustro w brązowej, drewnianej ramie wyłożona została wzorzystym gresem w kolorze przypominającym piasek, który niektórym może przypominać fale. Sama ściana za lustrem, jak również podłoga zostały pokryte gładkim gresem w identycznej barwie. Uwagę przyciąga także gres, jaki ułożono na podeście i ścianie okalającej kominek. Poziome pasy sprawiają, że ten element, tak jak na niego przystało, najbardziej zwraca uwagę użytkownika.

Łazienka z kominkiem - luksus na salonach

lazienka-z-kominkiem-maxfliz (1).jpg Łazienka z kominkiem - luksus na salonach | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Uwadze nie może także umknąć drewniana ściana i sufit, które wykonano z lameli. Nadają one wnętrzu dodatkowego ciepła i uroku. Umieszczone na nich niewielkie czarne kinkiety sprawiają, że łazienka nabiera charakteru.

Całości dopełnia biała szafka umywalkowa z drewnianymi wstawkami oraz szary, pikowany puf, wprowadzający do wnętrza jeszcze więcej elegancji. Na szafce zamontowano owalną umywalkę, do której dopasowany nablatową baterię umywalkową w kolorze szczotkowanej stali.

Łazienka z kominkiem - luksus na salonach

Przyglądając się całości, nie sposób nie odnieść wrażenia, że w aranżacji umiejętnie połączono wszystkie żywioły ziemi, dzięki czemu jest nie tylko naturalna, ale przede wszystkim przytulna i piękna.

Łazienka z kominkiem

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty