Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi - par 1

Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi

Stonowane, aczkolwiek ciekawe zestawienie barw ziemi, najwyższej jakości materiały i odpowiednia aranżacja pomieszczenia — tak właśnie wygląda klucz do stworzenia bardzo eleganckiej i ciepłej łazienki, w której chce się spędzić dużo czasu. Prezentowany układ został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na wykorzystaniu nowoczesnych i uniwersalnych materiałów, które sprawią, że ich łazienka nie tylko nabierze nietuzinkowego charakteru, ale także stanie się przytulnym miejscem do odpoczynku.

Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi - par 2

Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi.jpg Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Niebanalne, ponadczasowe lastryko

Lastryko — jeszcze do niedawna wiele osób chciało zapomnieć o tym materiale. Obecnie jednak gres imitujący lastryko przeżywa drugą młodość. W tej aranżacji udowadniamy, że jest to materiał godny uwagi. W tej aranżacji zastosowaliśmy gres wielkoformatowy, którym pokryliśmy ściany do połowy, podłogę oraz półkę, na której stoi nablatowa umywalka.

Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi - par 3

Drewno i czerń, czyli ponadczasowa klasyka

Aby łazienka nie była zbyt surowa, postawiliśmy także na płytki imitujące drewno, którymi pokryliśmy górną część ścian w łazience. Takie połączenie gresu sprawiło, że łazienka nabrała ciekawego charakteru, który doskonale wpisuje się w styl, jaki można odnaleźć w wielu SPA. Całość dopełniliśmy czernią. W tej aranżacji postawiliśmy na czarną umywalkę, prysznic i toaletę, a także armaturę łazienkową. Rozwiązanie to sprawiło, że wnętrze nabrało nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Nie bez znaczenia jest tutaj także podświetlane lustro, wiszące lampy oraz wieszak na ręcznik przy umywalce, które są przysłowiową wisienką na torcie.

Projekt autorstwa biura - G2 DESIGN MAGDALENA GOŁĘBIEWICZ

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Lastryko wraca do łask — łazienka w kolorach ziemi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ