Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience par 1

Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience

Ostatnie lata pokazały, że wiele osób ceni sobie naturalny kamień we wnętrzach. Gres, który imituje marmur lub inne naturalne kamienie jest bardzo popularny. Mając na uwadze, że poszukują Państwo ciekawych aranżacji z udziałem tego materiału, dziś przedstawiamy niezwykle elegancką łazienkę, w której gres imitujący czarny marmur gra pierwsze skrzypce. Przygotowując tę aranżację, chcieliśmy pokazać, że pomimo tego, iż gres imitujący marmur jest materiałem samowystarczalnym, z powodzeniem można go zestawić z innymi płytkami, które sprawią, że miejsce nabierze charakteru.

Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience par 2

Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience (2).jpg Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dlatego też postawiliśmy nie tylko na wielkoformatowe płytki imitujące czarny marmur, ale także na matowe, kwadratowe płytki 3D w czarnym odcieniu, które nieco uspokajają wnętrze i nadają mu głębi. Aby łazienka nabrała jeszcze większego wyrazu ścianę przy umywalce, na której wisi duże, okrągłe i podświetlane lustro pozostawiliśmy bez płytek Umieściliśmy tutaj ramy ze sztukaterii, a całość pomalowaliśmy na szaro. Dzięki temu wnętrza nabrało wyrazu. Aby łazienka była miejscem codziennego relaksu, na jednej ze ścian zamontowana została wanna, którą zabudowano gresem imitującym marmur. Płytki te można także zauważyć na blacie, na którym stoi biała, owalna umywalka. Nad nią powieszono duże, okrągłe, podświetlane lustro.

Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience par 3

Całe wnętrze jest niezwykle eleganckie. By nie wydawało się zbyt ciemne, na podłodze położono białe i czarne płytki, z których ułożono geometryczną mozaikę. Całości dopełnia armatura łazienkowa w kolorze szczotkowanego złota. Warto tutaj także zwrócić uwagę na oświetlenie. W podwieszanym suficie zamontowano taśmy LED z ciepłym światłem, które doskonale współgra z sufitowymi, czarnymi tubami, z których wydobywa się wyraźne światło. Prezentowana łazienka na pewno przyciągnie wzrok osób wymagających, które tworzą nowoczesny dom w stylu glamour.

Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience par 4

Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience (1).jpg [357.33 KB]

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  Kwintesencja elegancji — czarny marmur w łazience | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!

Separator- UNI- powrót do listy widoku AS