Dżungla z wodospadem w łazience? Dlaczego nie!

Dżungla z wodospadem w łazience? Dlaczego nie!

Łazienki nie kojarzą się już z codzienną toaletą. Dla większości użytkowników jest to miejsce, w którym chcą się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Prezentowana aranżacja przedstawia ciekawe zestawienie, które jest doskonałym nawiązaniem do urlopu na łonie natury. Inspiracją dla projektanta stała się dzika dżungla, w której można napotkać nie tylko zwierzęta, ale także przepiękne wodospady i inne widoki.

 

Dżungla z wodospadem w łazience? Dlaczego nie!

dzungla-z-wodospadem-w-lazience-maxfliz (6) Dżungla z wodospadem w łazience? Dlaczego nie! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Pierwszym, co rzuca się w oczy w tym pomieszczeniu jest wzorzysta tapeta imitująca liście tropikalnych drzew, która już na wejściu uspokaja nerwy użytkownika. Nie bez znaczenia są także lazurowe płyty, którymi wyłożono jedną ścianę prysznica. Swoim niebanalnym kolorem nawiązują do wody, która leje się z wodospadu. Połączono je z dużymi kaflami w podobnym odcieniu, które na myśl mogą przywodzić zachmurzone, aczkolwiek spokojne niebo. Tego typu rozwiązanie nadaje wnętrzu wakacyjnego, oryginalnego charakteru. Któż bowiem nie chciałby wybrać się na wycieczkę w głąb dżungli?

Dżungla z wodospadem w łazience? Dlaczego nie!

dzungla-z-wodospadem-w-lazience-maxfliz (14) Dżungla z wodospadem w łazience? Dlaczego nie! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nie bez znaczenia są tutaj także dodatki, nadające łazience luksusu. Złote elementy takie jak podtynkowa materiał umywalkowa, czy słuchawka prysznica znacznie wyróżniają się na tle szarego gresu, który umieszczono na ścianie z umywalkami, a który uspokaja całe to dość szalone wnętrze. Złoty kolor sprawia, że pomieszczenie wydaje się jeszcze jaśniejsze, tak jakby było muśnięte słońcem. Oryginalności łazience nadają również nietypowe czarne kinkiety, które umieszczono po obu stronach owalnych luster oraz wisząca lampa w tym samym kolorze, której elementy świecące możemy ustawić w dowolnym kierunku, dokładnie oświetlając całość pomieszczenia.

Dżungla z wodospadem w łazience

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty