Czerń, biel i beż — odcienie ziemi zawsze na czasie - par 1

Czerń, biel i beż — odcienie ziemi zawsze na czasie

Podobają Ci się kolory Ziemi? Nie potrafisz przejść obojętnie obok aranżacji, która skupia w sobie te barwy? Zatem aranżacja łazienki, którą tutaj przedstawiamy z pewnością przypadnie Ci do gustu. Spokój, jaki emanuje z tego miejsca sprawia, że każda wizyta pozwoli użytkownikowi odpocząć, szczególnie jeśli zdecyduje się na przyjemną, długą kąpiel w wolnostojącej wannie. A jeśli o niej mowa — jest to jedyny biały element z ceramiki, jaką umieściliśmy w tej łazience. Pozostałe — umywalka, toaleta i bidet są czarne, przez co wyróżniają się na tle jasnej aranżacji. Całości dopełnia wolnostojąca armatura łazienkowa, która nadaje wnętrzu klasy.  

Zainspiruj się tą aranżacją, która łączy w sobie spokojne barwy Ziemi, a na pewno stworzysz niebanalną i wymarzoną przestrzeń do odpoczynku i relaksu.  

Czerń, biel i beż — odcienie ziemi zawsze na czasie - par 2

Czerń, biel i beż — odcienie ziemi zawsze na czasie.jpg Czerń, biel i beż — odcienie ziemi zawsze na czasie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Prosta, a jednocześnie niebanalna

Aranżacja, którą tutaj przygotowaliśmy to zestawienie delikatnych barw z geometrycznymi wzorami. Na uwagę zasługuje tutaj niebanalny grzejnik dekoracyjny, który wyposażono w chromowany wieszak na ręcznik. Rozwiązanie to sprawia, że łazienka staje się jeszcze bardziej funkcjonalna. Ciekawy efekt uzyskaliśmy dzięki powieszeniu dużego lustra na całej ścianie znajdującej się nad umywalką. W jego tafli odbija się niebanalna lampa, która od razu rzuca się w oczy. Jej białe klosze osadzono na długiej czarnej rurze, co sprawia, że inne źródła światła są zbędne. Lampa ta doskonale bowiem oświetla nie tylko miejsce przy umywalce, ale także pozostałą część łazienki.