Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa - par 1

Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa

Cegła powszechnie stosowana w budownictwie po raz kolejny wraca do łask. Projektanci wnętrz stosują ją już nie tylko w salonach, czy sypialniach, ale także w łazienkach. Idąc tym tropem stworzyliśmy dla Was aranżację, która oparta została głównie na cegle i uzupełniona betonem oraz drewnem. Ostatni z materiałów ma ocieplić minimalistyczne wnętrze, które na pierwszy rzut oka może wydać się surowe i minimalistyczne.

Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa - par 2

Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa (4).jpg Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ceglane płytki ułożono w tym wypadku na dwóch ścianach. Przy jednej z nich mieści się wolnostojąca trapezowa, biała wanna. Na drugiej zaś można podziwiać półkę obłożoną drewnopodobnym gresem oraz boazerię wykonaną z tego samego materiału, która ciągnie się od połowy ściany aż do podłogi. To właśnie na tym tle umieściliśmy wolnostojącą białą umywalkę, która doskonale współgra z wanną i podtynkową toaletą, którą zamontowaliśmy na ścianie pokrytej betonem. Te same płytki umieściliśmy na podłodze, dzięki czemu całość jest niezwykle harmonijna. Uwagę w tej aranżacji z pewnością przyciąga armatura łazienkowa, a w szczególności kran nad umywalką, który ciągnie się od samego sufitu. Jest to rozwiązanie nowoczesne, które może przypaść do gustu osobom ceniącym sobie awangardowe rozwiązania.

Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa - par 3

Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa (1).jpg Cegła, drewno, beton i elegancka ponadczasowa łazienka gotowa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby łazienka była harmonijna i nietuzinkowa postawiliśmy także nad podwieszany sufit, na którym zamontowaliśmy element przypominający drewniane belki. Łącząc je z szarym sufitem uzyskaliśmy niebanalny i ciekawy efekt wizualny. Nie bez znaczenia w tym projekcie jest także oświetlenie. W suficie zamontowano niewielkie, delikatne lampki, które uzupełniono ściennymi kinkietami oświetlającymi umieszczone na ścianach plakaty oraz oświetleniem LED w ciepłym odcieniu, które doskonale współgra z drewnianą półką. Nie da się ukryć, że prezentowana aranżacja jest propozycją dla osób, które nie boją się nietuzinkowych rozwiązań przyciągających wzrok.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Łazienka w stylu boho | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ