Poczuj Okazje w Maxfliz!-p1

Poczuj Okazje w Maxfliz!

 

Zapraszamy na wyjątkową kampanię wyprzedażową w Maxfliz! Teraz możecie zaopatrzyć się w produkty z naszej bogatej oferty z rabatami sięgającymi aż -50%! To niepowtarzalna okazja, która nie może umknąć Waszej uwadze.

Poczuj Okazje w Maxfliz!-video

Poczuj Okazje w Maxfliz!-p2

Pigmento Amaranto 120x278 Eden 60x120 - Abacus Brick Amaranto Amb Cucina.jpg Poczuj jakość w dobrej cenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W naszej kampanii znajdziecie produkty renomowanych topowych marek z całego świata, pojedyncze sztuki oraz wyjątkowe egzemplarze. A to jeszcze nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was wiele produktów z zeszłorocznych targów w Mediolanie, Bolonii oraz Frankfurcie dzięki czemu macie możliwość zaopatrzenia się w meble, wyposażenie łazienkowe, płytki i wiele innych artykułów z kategorii wyposażenia wnętrz. Wszystkie są starannie wyselekcjonowane, aby spełnić Wasze oczekiwania dotyczące jakości i stylu.

Poczuj Okazje w Maxfliz!-p3

Pigmento Antracite-Amaranto 120x278-Carioca 120x278 Amb Ristorante.jpg Poczuj jakość w dobrej cenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nasze produkty są dostępne od ręki, dzięki czemu możecie cieszyć się nimi w krótkim czasie. Aby skorzystać z tych wyjątkowych okazji, zapraszamy Was do naszych salonów stacjonarnych, gdzie specjalnie dla Was przygotowaliśmy strefy wyprzedażowe. To tutaj znajdziecie produkty, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Każda wizyta w naszych salonach będzie pełna ekscytacji, ponieważ na Was czekają pojedyncze i niepowtarzalne okazje.

Poczuj Okazje w Maxfliz!-p4

Pigmento Salvia-Crema 120x278 - Peonia 120x278 Amb Living.jpg Poczuj jakość w dobrej cenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nie przegapcie niesamowitych wyprzedaży w Maxfliz! Tylko teraz możecie trafić na produkty najwyższej jakości w wyjątkowej cenie. Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych i odkrycia tego, co dla Was przygotowaliśmy. Odwiedź salon Maxfliz i skorzystaj z okazji!

Poczuj Okazje w Maxfliz!-img2

empty
empty

poczuj okazje naglowek regulamin link

 

 

Zobacz regulamin

 

 

Sprawdź, jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy

 

 

Poczuj Okazje w Maxfliz!-produkty

Poczuj Okazje w Maxfliz!-salony

Header_Góra_LP.png  Poczuj jakość w dobrej cenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poczuj jakość w dobrej cenie

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie niezwykła kolekcja mebli i akcesoriów do urządzania wnętrz. Poczuj się jak w domu, podziwiając nasze inspirujące wystawy, a nasi doświadczeni konsultanci chętnie pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do Twojego stylu. Odpręż się w przyjaznej atmosferze i ciesz się inspirującym doświadczeniem zakupowym.