Na majówkę! Maxfliz & terHürne!-p1

MicrosoftTeams-image (76).png [386.46 KB]

 

Majówka to doskonała okazja, aby odpocząć i zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy. Co powiecie na to, aby spędzić czas w towarzystwie Maxfliz i terHürne? Dla wszystkich, którzy są zainteresowani pięknymi i zdrowymi podłogami, przygotowaliśmy aż cztery wydarzenia w czterech różnych miastach - Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie. 

 

 

MicrosoftTeams-image (78).png [545.70 KB]

 

 

Podczas każdego z tych wydarzeń, specjalnie dla Was, pojawią się ciężarówki z podłogami terHürne. To niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć te podłogi na żywo i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat ich zalet i możliwości. TerHürne to niemiecka jakość zdrowych podłóg, a my jesteśmy przekonani, że pokochacie je tak samo jak my! 

 

 

Na majówkę! Maxfliz & terHürne!-video3

Na majówkę! Maxfliz & terHürne!-p2

Specjalny rabat 

Ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. W ramach naszych wydarzeń, będziemy oferować specjalne rabaty dla klientów i architektów. Każdy, kto zdecyduje się na zakup podłogi terHürne w maju, otrzyma 15% rabatu na całą markę! To naprawdę doskonała okazja, aby wyposażyć swoje mieszkanie w piękne i zdrowe podłogi. 

Na majówkę! Maxfliz & terHürne!-p3

Cykl eventów w salonach Maxfliz 

Podczas naszych wydarzeń będzie można skorzystać z wyprzedaży mebli ogrodowych i ekspozycji. To idealna okazja, aby uzupełnić swoje ogrodowe wyposażenie przed nadchodzącym sezonem letnim. Warto zatem zwrócić uwagę na te oferty, które dostępne będą tylko na czas naszych wydarzeń. 

Wydarzenia odbędą się przy salonach Maxfliz, co oznacza, że będzie można skorzystać z bogatej oferty i porozmawiać z ekspertami na temat wyposażenia wnętrz oraz rozwiązań dla domu. To idealne miejsce, aby znaleźć inspirację do aranżacji swojego mieszkania lub domu. 

Na majówkę! Maxfliz & terHürne!-p4

Zapraszamy do nas 

Nie przegapcie naszych majowych wydarzeń! Będzie to doskonała okazja, aby skorzystać z niepowtarzalnych ofert i poznać nasze produkty na żywo. Zapraszamy do Wrocławia, Katowic, Krakowa i Warszawy - czekamy na Was! 

Na majówkę! Maxfliz & terHürne!-cta

05.35.86.LBKOLLEKTIONENTrendLineHeaderDSK.jpg  Na majówkę! Maxfliz & terHürne! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poczuj piękno

inspiracji

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i aktualnościami, sprawdź co się aktualnie u nas dzieje! Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych artykułach, wydarzeniach i innych ważnych informacjach. Nie przegap żadnej ważnej informacji - dołącz do naszej społeczności już dziś!