Oro par 1

Łazienka celebrytki? Mamy to, co chcesz! 

Umiejętnie dobrana armatura czyni wnętrze olśniewającym. Przyciąga uwagę niczym sznur pereł podkreślający całą stylizację. Nadaje jej sznytu i elegancji. Najnowsza kolekcja marki ORO to odpowiedź dla najbardziej wymagających klientów. 

Przedstawiamy wyjątkowo piękną, szlachetną, a zarazem ultakobiecą biżuterię łazienkową, dostępną w salonach Maxfliz. Wytworny pokój kąpielowy?

Łazienka celebrytki?

MAMY TO, CO CHCESZ! 

 

Oro par 2

wiz 800 wanna white.jpg Łazienka celebrytki? Mamy to, co chcesz! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ekskluzywna biżuteria wnętrz 

Stwórz spektakularne aranżacje z Serią 900. Ta zachwycająca kolekcja daje potężne możliwości tworzenia unikalnych łazienek, ozdabiających dom niczym klejnot. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych: szczotkowanej miedzi, grafitu oraz złota, pokrytych ultrawytrzymałą powłoką PVD - tą samą, która jest nanoszona na biżuterię i zegarki. W połączeniu z płytkami Catalano lub kolekcją Lemmy od Mirage, seria 900 tworzy piękne, mocne, niepowtarzalne łazienki, rodem z najbardziej luksusowych posiadłości gwiazd! 

Oro par 3

wiz seria 800 black umywalka.jpg Łazienka celebrytki? Mamy to, co chcesz! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nowy poziom designu

Wznieś się na najwyższy poziom designu wybierając Serię 800. Nowoczesna, designerska i ascetyczna w formie kolekcja marki ORO została zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią modne wzornictwo i minimalizm najbardziej. Seria 800 to doskonałe połączenie prostej formy z wysublimowaną elegancją, ubraną w klasyczną czerń lub alabastrową biel. Pełni role użytkowe, posiadając niebywałe walory estetyczne. Pełna harmonia i elegancja w jednym.

Oro par 4

Nieprzemijające dzieła sztuki

 

Oro-box-par4.jpg [1.69 MB]

ORO to zachwycająca armatura, oryginalne umywalki oraz subtelnie połyskujące akcesoria, wprowadzające na rynek nową jakość. To najwyższej klasy rzemiosło, wykonane z dbałością o każdy detal, z myślą o tym by służyły przez lata. Produkty starzejąc się, zachowają swój piękny charakter i nieprzemijający styl. Wykreuj imponujące wnętrze, w którym oddasz się chwili przyjemności. Odwiedź salony Maxfliz i zobacz łazienkową biżuterię na żywo.

Rozkoszna oaza relaksu?

Łazienka celebrytki?

MAMY TO, CO CHCESZ!

Separator - Aranżacje