Paragraf &1 Porcelanosa

Porcelanosa – ikona w branży płytek

Marka Porcelanosa została stworzona 40 lat temu przez hiszpańską rodzinę, która do dziś z powodzeniem zarządza firmą. Z niewielkiej fabryki płytek ceramicznych, dzięki zaawansowanej technologii, ciągłemu rozwojowi i ciekawości nowych wzorów zdobyła popularność w ponad 150 krajach na świecie. Blisko 1000 salonów i showroomów na całym świecie – w tym w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Mediolanie cieszy się uznaniem wśród klientów indywidualnych, architektów i inwestorów.

www.porcelanosa.com

 

porcelanosa mt paragraf 2

P-Dover_Line_Arena31,6x90cm_H.jpg Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Porcelanosa Grupo, choć jest najbardziej rozpoznawalną marką płytek ceramicznych i gresowych, to jednak nie tylko płytki do domu. Grupa Porcelanosa skupia w sobie 8 marek: Venis, L’antic Colonial, Noken, Porcelanosa, Urbatek, Gamadecor, Butech oraz SystemPool, które razem oferują szeroką gamę produktów do wyposażenia wnętrz – od płytek, przez ceramikę, wyposażenie łazienek i kuchni aż po rozwiązania konstrukcyjne dla współczesnej architektury.

Paragraf &3 Porcelanosa

396464_P.jpg Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dlaczego warto wybrać markę Porcelanosa?

Porcelanosa opiera swój model biznesowy i produkcyjny na innowacyjności i jakości, ale przede wszystkim na zaufaniu. Zespół Porcelanosa to prawie 5 000 osób, które bazuje na bogatym doświadczeniu marki i sprawia, że jest rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Porcelanosa specjalizuje się w produkcji płytek podłogowych i ściennych w szerokiej gamie formatów i w wielu wykończeniach. Najwyższa jakość i technologia definiują ich produkty.

porcelanosa katalog pdf

Paragraf &4 Porcelanosa

P-Oxford_Cognac22x90cm-&-Liston-Oxford_Cognac31,6x90cm.jpg Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
VENIS i PORCELANOSA

Dzięki talentowi do innowacji i wprowadzaniu na rynek nowych wzorów marki Venis i Porcelanosa jest marką, których płytki ewoluowały najbardziej pod względem wzornictwa i standardów jakości. Zaangażowanie w proces produkcyjny i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i sposobów zastosowania płytek w nowoczesnej architekturze zaowocowało charakterystycznymi modelami płytek z efektem 3D, trójwymiarowymi wzorami kwiatów, płytkami imitującymi kamień czy naturalne drewno.

www.venis.com

Paragraf &10 Porcelanosa

P-Forest_Carrara31,6x59,2cm_H.jpg Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Produkty grupy Porcelanosa mają charakter, osobowość i hiszpański temperament. O Twoim domu myślą kompleksowo – tak jak Maxfliz. Znajdziesz tam płytki ścienne, płytki podłogowe, mozaiki, blaty, umywalki, wanny, brodziki, armaturę i szafki łazienkowe dopasowane do każdego wnętrza. Porcelanosa Grupo tworzy produkty zaprojektowane tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza z wyjątkowych materiałów.

Venis katalog pdf

porcelanosa mt paragraf 2

396470_P.AMB.jpg Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W ofercie Venis i Porcelanosa znaleźć można płytki wszystkich formatów, w wielu wykończeniach i rodzajach powierzchni. Są doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrz w dowolnym stylu. Porcelanosa i Venis oferują płytki do wnętrz klasycznych, minimalistycznych, nowoczesnych, retro i vintage. Porcelanosa jako pierwsza wprowadziła na rynek płytki drewnopodobne, które w wyjątkowo realistyczny sposób oddają efekt prawdziwych desek. Ostatnio do projektowania płytek drewnopodobnych zatrudniono prawdziwych rzemieślników, który ten materiał znają doskonale – szkutników, bednarzy, projektantów jachtów. Spojrzeli na drewno ze znawstwem i miłością i stworzyli kolekcje płytek drewnopodobnych nie mającą sobie równych.

Paragraf &6 Porcelanosa

L’ANTIC COLONIAL

L'Antic Colonial słynie z produkcji oryginalnych mozaik bazujących na surowcach naturalnych, takich jak kamienie (marmury, trawertyny, łupki) czy drewno, a także metali, szkła oraz ceramiki. Dzięki wysokiej jakości materiałów i wykonania oraz designowi, marka L'Antic Colonial cieszy się zasłużoną popularnością. Dzięki oryginalnej estetyce i nieskończonym możliwościom natury, nowoczesne mozaiki L’Antic Colonial prezentują szeroką gamę kształtów, kolorów, materiałów i wzorów, wśród których z łatwością odnajdziesz ten, pasujący do Twojego wnętrza.

 

porcelanosa 1 image grid

Lantic katalog odf

Paragraf &9 Porcelanosa

396466_P.AMB.jpg Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
NOKEN

Noken to gałąź Porcelanosa Grupo, która specjalizuje się w wyposażeniu łazienek. Noken oferuje bogaty wybór najwyższej jakości armatury i ceramiki łazienkowej, grzejników, mebli i akcesoriów, obierając sobie za cel pełne zadowolenie klienta i zapewniając maksymalną jakość, bogactwo wzorów oraz innowacyjność. Wanny, umywalki, brodziki, muszle i bidety, zraszacze, baterie umywalkowe i wannowe. Produkty Noken są funkcjonalne, innowacyjne i niezwykle designerskie.

www.noken.com

porcelanosa 2 image grid

porcelanosa kamien 2 image grid

porcelanosa mt paragraf 3

Airslate to ciekawa kolekcja od L’Antic Colonial. Airslate zmienia sposób myślenia o kamieniu naturalnym. Jego grubość waha się od 0,2 do 0,4 mm, dzięki czemu można go układać na zakrzywionych powierzchniach – łukach, wnękach etc. Nie tyko można układać je na ścianie, ale także obłożyć nimi kolumny czy umywalki. Airslate to elegancja. Airslate to design i odporność. Airslate to natura w Twoim domu.

zobacz producentów płytek nagłówek sekcji

Sprawdź naszych producentów płytek:

Producenci płytek rotator

SEP Zobacz w Salonie łazienki

łaz_k.jpg  Porcelanosa-ikona w branży płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zainspiruj się!

Jeśli spodobała Ci się ta aranżacja zapraszamy do naszych Salonów. Znajdziesz w nich mnóstwo pięknych wnętrz, które zainspirują Cię do stworzenia własnej, unikatowej łazienki.

płytki category grid

płytki kategorie nagłówek sekcji

Zobacz inne rodzaje płytek on-line:

noken katalog