Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 1

Oświetlenie z charakterem

KDLN

 

KDLN to włoska firma założona w 1996 roku w Mediolanie. Jej innowacyjny duch już od początku zwracał uwagę, co pozwoliło na wyłonienie unikatowego, nowoczesnego stylu. Przez lata KDLN ugruntowała swoją silną pozycję na rynku - firma stała się rozpoznawalna, dzięki czemu z roku na rok nabiera prawdziwej międzynarodowej tożsamości.

 

shutterstock_1675305085.jpg [728.28 KB]

 

Światło od KDLN wibruje emocjami i przybiera kształty. Niezwykłe skojarzenia przeszłości ze współczesnością dają życie oryginalnym projektom, które mówią uniwersalnym językiem, ale zawsze pozostają równie wyjątkowe. Każda lampa przypomina swoją inspirację; snuje opowieści o odległych krainach, silnych emocjach, dumie, miłości czy bogactwie.

Zobacz

KDLN

empty
empty
empty

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 2

 

Klimatyczne oświetlenie w unikatowym stylu

 

Włoska firma, poprzez projektowanie oświetlenia z prawdziwym smakiem i charakterem, od lat wzbogaca publiczne i prywatne przestrzenie. To właśnie dzięki właściwemu oświetleniu każde wnętrze nabiera własnego, unikatowego klimatu. 

Światło to poezja i piękno, funkcjonalność i technika, prostota i charakter. Od domowych po biurowe, wszystkie projekty są spójne z tożsamością firmy. To wszystko dzięki nieszablonowej kreatywności, którą KDLN dzieli się zarówno z uznanymi projektantami, jak również z wschodzącymi talentami.

 

 

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 3

AZOU2.jpg KDLN – oświetlenie z charakterem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Niezwykła precyzja wykonania

 

Profesjonalizm każdego z dostawców i projektantów pozwala eksperymentować, ośmielać się, a często również pokonywać ograniczenia narzucone przez technologie i materiały. Ciekawość, precyzja i dbałość o szczegóły to czynniki, dzięki którym firma jest w stanie sięgać po najnowocześniejsze rozwiązania, a także dostosowywać się do wciąż zmieniających się potrzeb współczesnego rynku. 

Współpraca z projektantami z całego świata sprawia, że kolekcje KDLN bogate są w niuanse i wpływy pochodzące z różnych kultur i doświadczeń. Każda lampa czy system oświetleniowy podąża więc za specyficznym procesem twórczym i technologicznym.

Doskonała wydajność, precyzja w szczegółach i piękno. Każde światło KDLN daje wyrazisty i charakterystyczny znak. Szkło, metal, plastik czy ceramika są fachowo obrabiane przez najlepszych producentów, których firma wybiera indywidualnie, aby nadać kształt swoim projektom.

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 4

 

Geometria i uniwersalność

 

Od intymnej przestrzeni prywatnych domów po hole wejściowe imponujących budynków publicznych, na restauracjach, sklepach i biurach kończąc - produkty KDLN należycie spełniają swoje zadanie i wprowadzają . Liniowe lub łukowate, elastyczne lub geometryczne, oddają istotę każdego otoczenia jako nieodłączne elementy jego wyposażenia i nastroju. Miękkie i rozproszone światło, eklektyczny design i eksperymenty, które skutkują bardzo szeroką gamą kształtów. Projekty inspirowane naturą, odległymi kulturami, językami sztuki i architektury, minionymi epokami. Kompozycje, które mogą ozdobić każdy rodzaj otoczenia.

Najwyższej klasy szkło, metal czy ceramika to materiały szeroko wykorzystywane, by zapewnić produktom unikalność, rozpoznawalność, a przede wszystkim również… nienaganną jakość. Wszystkie kolekcje tworzone tak, by pozostawić ślad, nadać wnętrzom charakteru i codziennie inspirować ich mieszkańców.

 

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 5

KDLN_Model-T-01_HR-c-scaled.jpg KDLN – oświetlenie z charakterem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

 

Niebanalne rozwiązania wysokiej klasy

 

Co więcej, marka stawia przede wszystkim na rozwój poprzez doświadczenie. Odkrywa to, co zakryte. Oświetla to, co do tej pory nieoświetlone. Pragnie również stać się jedynym w swoim rodzaju punktem odniesienia dla deweloperów, ale także architektów czy projektantów, oferując im szeroką gamę wysokiej klasy rozwiązań oświetleniowych. 

Postaw na niebanalne rozwiązania i pozwól oczarować się światłem. Wyznaczaj trendy, nie stawiaj ograniczeń. Pozwól się zainspirować i sprawdź kolekcje oświetlenia KDLN w salonach Maxfliz.

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 6

Przykładowe kolekcje

KDLN – oświetlenie z charakterem-TYLA

TYLA-3.jpg KDLN – oświetlenie z charakterem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

KDLN TYLA

Marc Sadler

 

Długie smukłe łodygi sitowia, eleganckiej rośliny wodnej, stały się inspiracją dla elementów tego projektu. Ten sam roślinny motyw znajduje również swoje odzwierciedlenie w nieszablonowym kloszu. Lekko nieregularny kształt, z nieprzezroczystym szkłem od wewnątrz i przezroczystym od zewnątrz, ożywiają jasne, fasetowane powierzchnie.

 

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 7

EVITA-FLOOR.jpg KDLN – oświetlenie z charakterem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

KDLN EVITA

AquiliAlberg

 

Nazwa kojarzy się z kobietą o ogromnym uroku i charakterze, która inspirowała filmy, muzykę i literaturę. Projekt, dzięki swoim nieprzewidywalnym kształtom, przekazuje siłę, a zarazem delikatną elegancję. Specjalna elastyczna tkanina, zwykle używana w innych kontekstach, owija się wokół ciała światła jak szata, tworząc nieoczekiwane krzywe.

Kundalini – energia włoskiego oświetlenia - par 8

TATU.jpg KDLN – oświetlenie z charakterem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

KDLN TATU

MrSmith Studio

 

Tatu, co w języku suahili oznacza "trzy", składa się ze smukłych trójkątnych kształtów. Lekka, smukła struktura obramowuje satynowe światło, pozwalając mu błyszczeć. Eleganckie kontrasty między elementami to współczesne ujęcie klasycznej lampy stołowej, dające w efekcie niepowtarzalny, charakterystyczny wygląd.

evita kundalini image grid

empty
empty

eta kundalini image grid

empty
empty

kushi kundalini image grid

empty
empty

floob kundalini image grid

empty
empty

opyo kundalini image grid

empty
empty
empty
empty

KDLN – oświetlenie z charakterem-img

empty
empty

Kundalini katalog pdf

KDLN – oświetlenie z charakterem-zobacz

Zobacz designerskie marki oświetleniowe

Producenci lamp

powrót producenci oświetlenia

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  KDLN – oświetlenie z charakterem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!