La Mania- p1

Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa

Niecodzienne połączenie płytek ceramicznych Cerrad oraz mody kreowanej przez Joannę Przetakiewicz, zrodziło się z zamiłowania do piękna. Obie marki połączyła miłość do sztuki, mody, podróży oraz genialnego designu, który 8 września zawitał do wnętrz warszawskiego salonu Maxfliz.

La Mania- img

Brazilian_quartzite_blue_Modern_concrete_silver_detal.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Brazilian_quartzite_blue_Modern_concrete_silver.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

La Mania- p2

Gospodarze eventu nawiązali współpracę z inicjatywy Aleksandra Przetakiewicza, prezesa marek La Mania i La Mania Home. Wybór miejsca, w którym zaplanowano premierę nowych linii wielkoformatowych gresów, był oczywisty. Marka Maxfliz jest głównym i wieloletnim partnerem Grupy Cerrad oraz producentów z Włoch i Hiszpanii, wyznaczających dynamikę rozwoju w świecie designu. Salon Maxfliz Warszawa to najmłodszy, najbardziej dynamiczny i otwarty na wprowadzanie odważnych zmian salon spółki obecnej w kilku największych miastach w Polsce.

La Mania- p3

brazilian_quarzite_black_poler_thassos_marmo_white_salon_cam3_final.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Współpraca Cerrad i La Mania, pod patronatem Maxfliz

W wyniku wspólnych działań powstały cztery wyjątkowe kolekcje, inspirowane pięknem otaczającego świata i stylem zachwycających miejsc – Mediolanu, Nowego Jorku, Brazylii, Maroko oraz greckiej wyspy Thassos. Cerrad x La Mania Home to cztery unikatowe kolekcje płytek gresowych, oferowanych w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i o różnych powierzchniach. Wśród nich dostępne są slaby (w wymiarze 120 x 280 cm i grubości 6 mm) o autorskim wzornictwie oraz unikatowym wykończeniu powierzchni – lappato silky cristal.

La Mania- p4

brazilian_quarzite_natural_marmo_thassos_white_poler_salon_cam4_final.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Inspiracja miastami, które wzbudzają emocje

Najnowsze kolekcje płytek gresowych Brazilian Quartzite, Marmo Morroco & Thassos, Modern Concrete i Ceppo Nuovo, zainspirowane zostały miastami, które od zawsze budzą ogromne emocje. Podczas Podróży do Pięknej Strony Wnętrza, kompasem dla gości były cztery wyjątkowe destynacje. Media, architekci oraz przyjaciele Maxfliz, Cerrad i La Mania Home rozpoczęli swą wyprawę od zniewalającego pięknem Mediolanu, udając się następnie do orientalnego Maroko, kosmopolitycznego Nowego Jorku i wibrującego dobrą zabawą Rio De Janeiro.

La Mania- p5

„Wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wnętrzem domu, jego energią, możemy zmienić nasze życie na lepsze” – mówiła w Maxfliz, salonie wyposażenia wnętrz premium, Joanna Przetakiewicz - ambasadorka projektu i założycielka La Mania oraz La Mania Home. Po wystąpieniu Patrycji Wolniewicz, dyrektorki Maxfliz Warszawa, Filipa Cegłowskiego, reprezentującego markę Cerrad oraz Joanny Przetakiewicz i Aleksandra Przetakiewicza, z zarządu marek La Mania i La Mania Home, goście udali się do pierwszej destynacji, inspirowanej Mediolanem – stolicą światowej mody i wzornictwa. Tam mieli okazję posmakować najlepszych włoskich przysmaków oraz cieszyć się widokiem kolekcji Ceppo Nuovo, w towarzystwie skutera Vespa, ikony włoskiego stylu.

La Mania- img2

100013.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
20210804_LaMania_0434.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
100023.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
20210804_LaMania_0442.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

La Mania- p6

Następnie goście zostali zaproszeni do wspólnego odkrywania Maroko, wibrującego w przestrzeni Maxfliz tysiącem kolorów, smaków i zapachów, tworzonych przez senselierkę Martę Siembab. O orientalny klimat i soczystą zieleń, przypominającą ogrody w Marrakeszu, zadbała Flora Point, a goście mogli zrelaksować się i puścić dymka z shishy, siedząc na wygodnych poduchach i podziwiając kolekcję Marmo Thassos i Marmo Morocco.

La Mania- img3

empty
empty
empty
empty
empty
empty

La Mania- p7

Kolejną, perfekcyjnie zaaranżowaną w salonie Max Fliz destynacją okazało się amerykańskie Big Apple. To właśnie tu, w nowojorskim tyglu, mówi się wszystkimi językami designu. Industrialny klimat miasta znalazł swoje odzwierciedlenie w kolekcji płytek gresowych Modern Concrete. W specjalnie zaaranżowanej scenerii Pop Street Art- Out of Mind gościły dzieła, które na co dzień można zobaczyć zarówno w galeriach sztuki, jak i w przestrzeni publicznej. Niezależni młodzi twórcy pokazali na nich dominujące zjawiska zachodzące w popkulturze. Artystyczne ekspresje wywoływały dużo emocji, prowokując gości do dyskusji o kondycji współczesnej sztuki.

La Mania- img7

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

La Mania- p8

Wspólną wyprawę kończyła roztańczona, zewnętrzna strefa Rio de Janeiro. Gorące rytmy i egzotyczna scenografia zachwyciły wszystkich gości, zapraszając do zabawy i świętowania z gospodarzami wieczoru. Tak jak Brazylię można odkrywać całymi latami, tak inspirowana nią kolekcja gresów Brazilian Quartzite, wnosi do wnętrz możliwość kreowania wyjątkowych przestrzeni. To, który z wzorów Brazilian Quartzite, Marmo Morroco & Thassos, Modern Concrete i Ceppo Nuovo, najlepiej wpasuje się w świat naszego wnętrza, zależy tylko od wyobraźni. Wszystkie, zachwycające różnorodnością kolekcje, dostępne są już w sieci salonów Maxfliz w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Znajdziemy tu kompleksową ofertę architektury mieszkaniowej z szerokim wyborem w wielu wariantach wykończeniowych.

La Mania- img7

empty
empty
empty
empty

La Mania- p9

Autorem strefy Cerrad x La Mania Home w Maxfliz, jest Piotr Łucyan, właściciel pracowni ArtUp Interiors, specjalizującej się w projektowaniu przestrzeni prywatnych, apartamentów i rezydencji. 

La Mania- img4

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

La Mania- img5

brazilian_quarzite_black_poler_thasos_marmo_white_salon_cam1_final.jpg Podróż do pięknej strony wnętrza z Maxfliz Warszawa | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

La Mania- img6

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

La Mania- p10

Zobacz jak zaprojektować idealne wnętrze

Button-więcej.png [1.39 KB]