Strefa wyprzedaży Katowice-p1

Strefa wyprzedaży Katowice

W naszym katowickim salonie przy al. Roździeńskiego 191 przygotowaliśmy dla Was specjalną Strefę Wyprzedaży. Znajdziecie w niej szeroką gamę produktów w niskich i przystępnych cenach.

Szukajcie Strefy Wyprzedaży na końcu salonu Maxfliz!

Strefa wyprzedaży Katowice-img

zdj. strefa (1).jpg Strefa wyprzedaży Katowice | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Strefa wyprzedaży Katowice-p2

Jakość w lepszej cenie:

W Strefie Wyprzedaży w Katowicach możecie liczyć na wiele korzyści. Przede wszystkim, oferujemy wysokiej jakości produkty w super cenach, nawet do 70% taniej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić, ciesząc się pięknymi, stylowymi i funkcjonalnymi meblami, płytkami, lampami czy wyposażeniem łazienki.Najlepsze marki:

Nasza Strefa to markowe produkty od renomowanych dostawców, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą jakość. Strefa Wyprzedaży to także doskonała okazja, aby pozwolić sobie na więcej.Produkty od ręki:

Dostępność produktów jest natychmiastowa, co oznacza, że nie musisz długo czekać na zamówione produkty. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują remont, zmianę wystroju lub po prostu chcą wprowadzić kilka zmian w swoim wnętrzu.Kompleksowe doradztwo:

Nasi doradcy pomogą Ci w doborze najlepszych produktów, które idealnie wpasują się w Twoje wymagania i upodobania. Znajdziesz u nas końcówki kolekcji, pojedyncze egzemplarze oraz produkty z ekspozycji, które są w pełni sprawne i gotowe do użytku. Nie musisz już szukać informacji na własną rękę, co może być czasochłonne i frustrujące. Zamiast tego wystarczy, że skonsultujesz swoje potrzeby z ekspertem, który pomoże im znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Zapraszamy do naszego Salonu przy al. Roździeńskiego 191 oraz do nowopowstałej Strefy Wyprzedaży!

Strefa wyprzedaży Katowice-cta

01_Gianni_Bagno_Privato.jpg  Strefa wyprzedaży Katowice | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poczuj moc inspiracji!

Sprawdź co nowego słychać w świecie Maxfliz, zainspiruj się designem.