katowice - nowe oswietlenie - par 1

Modny Blask

czyli nowa odsłona Działu Oświetlenia w Salonie Maxfliz Katowice

Na naszej ekspozycji znajdują się nowoczesne lampy specjalnie zaprojektowane przez hiszpańskich, włoskich i polskich producentów. Możesz również zapoznać się nową aranżacją oświetlenia technicznego zaproponowaną przez AQform dostępną w różnych kolorach. Dział zaprojektował Wojciech Gryczan.

Razem z Maxfliz pozwól sobie na luksusowe oświetlenie renomowanych marek.

Produkty od Masiero dostępne w Maxfliz to prawdziwa świetlna uczta dla zmysłów! Światowy lider w produkcji luksusowych lamp dekoracyjnych zachwyca walorami artystycznymi. Doskonale nadaje się dla osób ceniących wysokie poczucie stylu i lubiących wyrafinowany design. Tej włoskiej marce największą rozpoznawalność przyniosły unikatowe żyrandole weneckie w tylu Maria Teresa.

Katowice-oswietlenie-par-1.jpg [88.95 KB]

Masiero Cubo to szeroka oferta lamp w eleganckiej metalowej ramie w kolorze chromu ozdobionej sznurami szklanych kryształków. Lampa jest polecana do wnętrz prywatnych, restauracyjnych, hotelowych. W asortymencie znajdują się również kinkiety, plafony, lampy biurowe, podłogowe.

Kolejnym ciekawym wyborem jest lampa dekoracyjna Nappe skierowana do miłośników minimalizmu. Metalowa obudowa złożona z geometrycznych brył w kilku kolorach łączy się ze złotem, błękitem, grafitem. Masiero Nappe dostępne są pojedynczo lub w zestawach.

Poznaj również innych ekskluzywnych projektantów:

Lodes, Vistosi, Vibia, Diesel, ...Maxlight!

Na każdy z wybranych przez Ciebie produktów dostajesz 2 lata gwarancji.

katowice - nowe oswietlenie - par 2

Katowice-oswietlenie-par-3.jpg Maxfliz Katowice zaprasza do nowej odsłony działu oświetlenia. | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Techniczny design łączący prostotę z wdziękiem? Tylko w Maxfliz!

Stwórz nowoczesny design w Twoim domu, dzięki jednopłomiennej lampie wiszącej AQform MAXI RING. Ciekawym elementem oprawy jest mleczna przesłona, dzięki, której światło staje się bezpieczne dla oczu. Ta propozycja jest idealna dla miłośników ponadczasowego oświetlenia. Ergonomiczny, ale jednocześnie elegancki kształt będzie pasował do każdego stylu, w jakim jest zaprojektowane Twoje pomieszczenie. Wbudowany moduł LED zapewnia energooszczędność i zagwarantuje czysty, przyjemny blask o każdej porze dnia. Nie wymaga konieczności dokupowania dodatkowych żarówek.

katowice - nowe oswietlenie - par 3

Idzie nowe razem z Maxfliz!

W Maxfliz to nie koniec niespodzianek! Na naszym dziale oświetlenia czeka na Ciebie nowa ekspozycja włączników światła! Jedną z propozycji, którą przygotowaliśmy, jest nowoczesny moduł pojedynczego włącznika dotykowego.

Katowice-oswietlenie-par-4.jpg [306.50 KB]

Cechuje się łatwym montażem w miejsce tradycyjnego włącznika ściennego. Naszego włącznika pozbawionego łapek rozporowych możesz używać ze wszystkimi rodzajami żarówek: tradycyjnymi, świetlówkami, energooszczędnymi. Produkty pasują do standardowej puszki elektrycznej.

Katowice-oswietlenie-par-5.jpg [42.73 KB]

W ofercie pojawiła się również efektowna nowość: ekspozytor emitujący barwy! Jeśli chcesz sprawdzić, jak prezentuje się dana płytka/materiał/drewno możesz ją zobaczyć w trzech rodzajach światła – ciepłym, zimnym, neutralnym. Wybór należy do Ciebie!

Zainspiruj się i odwiedź nasz nowy dział w stolicy Górnego Śląska!

 


Wróć