maxhome

Maxhome to marka płytek o wysokiej jakości i estetyce połączonej z przystępną ceną, istniejąca na rynku od 2011 roku. Inspiracje najnowszymi światowymi trendami w designie wnętrz zaowocowały powstaniem kolekcji płytek gresowych i ceramicznych, które wyznaczają drogę zarówno projektantom, architektom wnętrz jak i indywidualnym Klientom, którzy chcieliby widzieć swoje wnętrza nowoczesnymi i stylowymi. Ale Maxhome to przede wszystkim dobra jakość idąca w parze z zachęcającą ceną.

maxhome

1920x845 Maxhome | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Kolekcje Maxhome gwarantują nieograniczone możliwości projektowe i aranżacyjne, obejmując płytki gresowe – doskonałe do wnętrz oraz do wykończenia tarasów i balkonów, płytki ścienne, oraz różnorodne dekoracje, które każdemu wnętrzu dodają elegancji i niepowtarzalnego klimatu.

maxhome

maxhome-maxfliz (2) Maxhome | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Co roku stopniowo poszerzamy ofertę płytek gresowych i ceramicznych, aby w pełni odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Mamy nadzieję, że znajdą w nim Państwo dużo inspiracji i rozwiązań gotowych do zastosowania we własnych domach i mieszkaniach.

maxhome

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty