WIŚLANE TARASY z Maxfliz

Wiślane Tarasy to miejsce wyjątkowe, przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i elegancję. Prezentowany apartament to doskonała inwestycja dla singla, któremu zależy na funkcjonalnym, aczkolwiek niebanalnym wystroju wnętrza. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i oddzielonej niezamkniętą ścianką działową niewielkiej sypialni.

Można by rzec — normalna kawalerka dla singla. Czy aby jednak na pewno? Okazuje się, że nie. To wyjątkowe miejsce przyciąga uwagę oglądających. Od pierwszych chwil nie mogą oderwać od niego wzroku.

Przepiękny wystrój wnętrza, który zachwyci najbardziej wymagających Klientów

Wislane Tarasy - 1.jpg [107.42 KB]

Choć układ pomieszczeń nie był tworzony przez nasz, dział obsługi inwestycji MAX-FLIZ dostarczył do mieszkania wysokiej jakości meble i dodatki, dzięki którym stało się ono wyjątkowe.

W salonie można podziwiać przepiękne i stylowe doniczki ALMIDECOR, które doskonale komponują się z przepiękną sofą ANTON BEFAME w kolorze musztardowym. 

Wislane Tarasy - 2.jpg [134.88 KB]

Wislane Tarasy - 4.jpg [2.70 MB]

Kuchnia zachwyca niebanalnymi płytkami Norr / Farge RR 05 imitującymi dawne lastryko, które dla spójności całego mieszkania położono także w łazience. Podobny zabieg zastosowano także w salonie, gdzie na podłodze i na jednej ze ścian można odnaleźć gres Arizona by Inalco. Te imitujące ciemne, egzotyczne drewno płytki sprawiają, że całość staje się niezwykle przytulna. Ten sam gres ułożono na podłodze w łazience.

Wislane Tarasy - 3.jpg [107.91 KB]

Aby salonowi nadać jeszcze więcej stylu, ściana tuż za sofą została pokryta gresem imitującym kamień naturalny. Marmurowe płytki wielkoformatowe Syros by Inalco dopełniły całości. Salon z kuchnią stały się miejscem wyjątkowym, w którym odpoczynek będzie jedynie przyjemnością.

Ścianę wyłożoną gresem Arizona by Inalco powtórzono także w sypialni. Ta jasna przestrzeń, w której głównym elementem wystroju jest duże łóżko MAXLIVING PORTO 160/200 FLORENCJA 2529/LANA 10 sprzyja odpoczynkowi. Aby sypialnia była spójna z pozostałym wystrojem wnętrza, drzwi ogromnej szafy, umieszczonej na jednej ze ścian pokryto okleiną, która do złudzenia przypomina marmurowe płytki wielkoformatowe Syros by Inalco.

Wislane Tarasy - 5.jpg [160.69 KB]

Całości dopełniają lampy Link lamp by Vibia, które doskonale oświetlają miejsce nad sofą oraz DOBAC ZOOMER BLACK 15W - szyna z niewielkimi lampkami, jakie umieszczono nad oknem w sypialni.

Jak zatem widać, wystrój całego mieszkania został dokładnie przemyślany, dzięki czemu jest elegancki i harmonijny.

Wislane Tarasy - 6.jpg [190.39 KB]