VERY PERI KOLOREM ROKU PANTONE!

Od przeszło 20 lat instytut PANTONE wyznacza trendy kolorystyczne na nadchodzące kolejne 12 miesięcy. W tym roku wybór padł na kolor oznaczony swoim indywidualnym numerem 17-3938 czyli VERY PERI.

pantone.jpg [147.68 KB]
W kończącym się już 2021 roku królowały dwie barwy Ultimate Grey i Illuminating Yellow. Na nadchodzący rok PANTONE wrócił do tradycji wyboru jednej barwy. Veri Peri, jak informuje PANTONE, ma symbolizować globalnego ducha epoki i zmian, przez które właśnie przechodzimy. Barwa ma inspirować, zachęcać do odważnych zmian oraz pobudzać kreatywność. Leatrice Eisman, Dyrektor Zarządzająca w instytutcie PANTONE zaznacza, że zgodnie z trwającymi światowymi zmianami, wyselekcjonowana barwa VERI PERI przynosi nową perspektywę oraz wizję zaufanej i uwielbianej rodziny koloru niebieskiego, zawierającej cechy błękitu z namiastką fioletu.

63b72cd6fcd6a4fd1f1b91ca6987bbc1.jpg [105.95 KB]
Niemalże oczywiste jest, że barwa będzie dominować dookoła nas w różnych dziedzinach – zaczynając od mody, kończąc na wnętrzach.
Kolor będzie pasował do aranżacji, w których lubimy eksperymenty i potrzebujemy ożywienia. Warto również zaznaczyć, że w klasycznych wnętrzach barwę też można wykorzystać w formie dodatków typu fotel, sofa, lampa, czy nawet same poduszki. Niezawodna klasyka zawsze się obroni, a dodatki nadadzą jej modnego akcentu.

Jesteśmy szalenie ciekawi Waszej opinii na temat odważnego VERY PERI. Jeszcze bardziej nie możemy doczekać się, aż zobaczymy odcień w Waszych projektach i wnętrzach!