Poznaj rewolucyjną technologię w pięknych wnętrzach

20000162643.opi.jpg [327.17 KB]

Tętniąca życiem kuchnia pełna jest dziś nowych technologii, które pozwalają sprawnie prowadzić dom i przygotowywać codzienne smaczne posiłki bez specjalnych umiejętności czy kulinarnych talentów. Dodatkowo wszyscy chcemy, by kuchenne wnętrza były piękne, a połączenie zaawansowanej technologii i dobrego designu to gotowy przepis na sukces.

Urządzenia Miele Generacji 7 000 to kwintesencja piękna i nowoczesności. Cztery nowe linie wzornicze sprawdzą się w każdym stylu we wnętrzach, a innowacyjne, unikatowe na rynku rozwiązania technologiczne znajdziesz w

każdej kategorii urządzeń. Linia PureLine to nowoczesne połączenie stali i szklanego frontu w czerni obsydian. Niezwykle uniwersalne pod względem designu urządzenia linii VitroLine, a także bezuchwytowej linii ArtLine występują w bieli, czerni i szarości, a w linii ContourLine dominuje szlachetna stal. Generacja 7000 ułatwia pracę w kuchni w naturalny sposób prowadząc Cię przez proces gotowania. Obsługa urządzeń jest bardzo intuicyjna, a poszczególne funkcjonalności na wyświetlaczach znajdziesz zawsze dokładnie w tym samym miejscu we wszystkich urządzeniach danej kategorii.

20000163926.opi.jpg [455.02 KB]
Ekspresy do zabudowy Generacji 7000 pracują niezwykle cicho i same o siebie dbają - dzięki funkcjom AutoDescale i AutoClean nie musisz już ręcznie odkamieniać i czyścić urządzenia. Miłośnicy różnych rodzajów kawy lub różniący się gustami domownicy docenią funkcję CoffeeSelect, czyli możliwość wyboru różnych ziaren z trzech pojemników. AromaticSystemFresh sprawi, że kawa będzie zaparzona za każdym razem ze świeżo zmielonych ziaren, a w zaparzaczu nigdy nie pozostaną resztki wcześniej zmielonej kawy. Tryb Performance pozwoli jednym ruchem wybrać jeden z czterech sposobów działania ekspresu w zależności od okoliczności lub preferencji użytkownika.
W zmywarkach Generacji 7000 detergent jest zamknięty w rewolucyjnym dysku PowerDisk, który wkładasz do komory AutoDos, umieszczonej na wewnętrznej części drzwiczek. System sam dozuje odpowiednią ilość detergentu w zależności od wybranego programu. Innowacyjna szuflada 3D-MultiFlex to de facto trzeci, pełnowartościowy poziom zmywania, a w elastycznym koszu FlexLine możesz dowolnie umieszczać różne rodzaje naczyń i sztućców tak, by zostały bezpiecznie i dokładnie umyte. Zmywarkę możesz włączać i kontrolować zdalnie za pomocą urządzeń mobilnych, więc jedyne, co musisz zrobić, to włożyć do zmywarki brudne i wyjąć lśniąco czyste naczynia.

20000155867.opi.jpg [401.02 KB]