Otwarcie nowej Strefy MAXFLIZ&Tyszka w Warszawie

Co za szalona noc! Z całego serca dziękujemy za Waszą obecność na imprezie. To była przyjemność móc Was gościć w naszym tropikalnym raju, który powstał w środku warszawskich drapaczy chmur. Chociaż to miejscy wygląda jak z bajki, to jednak istnieje naprawdę.

1.JPG [321.74 KB]

Otwarcie nowej strefy było głośne, radosne i kolorowe. Impreza roku! Dziękujemy naszemu ambasadorowi Marcinowi Tyszce za fantastyczną atmosferę, pomysły i zaangażowanie. Tropikalna dżungla na tarasie wprowadza wakacyjne klimaty. Palmy, liście monstery, czy bananowce, mamy tutaj wszystko byś poczuł się jak na zielonej wyspie. Serdecznie dziękujemy Flora Point za dostarczenie tych egzotycznych roślinek na Puławską 452. Do realizacji projektu Marcin robi zamieszkanie, zostało zaangażowanych bardzo wiele osób.

2.jpg [173.97 KB]

W tym Asmix, który w szybkim terminie, a mianowicie w 6 tygodni wykonał to wszystko. Nie powstałaby „kawalerka przyjemności” bez dokładnego planu, który przygotował dla nas architekt Mateusz Gajewski. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego projektu MAXFLIZ&Tyszka.

3.JPG [315.00 KB]

Z pewnością możemy powiedzieć, że takiego miejsca na mapie Warszawy jeszcze nie było. W projekcie zostały użyte produkty z najbardziej ekskluzywnych marek! Wyrażamy podziękowanie markom: BonaldoEichholtz, Tonin Casa, Emil Group, Mirage, Atlas Concorde, Cattelan Italia, Aromas, Flora Point, MassieroConnubia, MIDJ, FlosBestileCodiceEquipęHarmonyAlcalagresMobi, Alberta. 

4.JPG [402.93 KB]

5.JPG [314.52 KB]