Naszym celem jest każdorazowo stworzenie czegoś niezwykłego

adam-gajewksi-dyrektor-zarzadzajacy-maxfliz.jpg [1.11 MB]

Marka Maxfliz funkcjonuje bardzo skutecznie na rynku już od wielu lat, co jest waszym drogowskazem sukcesu?

Naszym celem jest każdorazowo stworzenie czegoś niezwykłego, a w centrum naszych rozważań jest zawsze człowiek, który potrafi docenić wyszukany design, precyzyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały. Sam fakt, że jesteśmy na rynku już ponad 29 lat, daje nam ogromny bagaż doświadczenia. Otwarcie salonów nie tylko w Krakowie, ale i w Katowicach, we Wrocławiu, Opolu czy ostatnio Warszawie pokazuje że klienci z roku na roku są bardziej świadomi tego co dzieje się w świecie designu, poszukują dobrego stosunku ceny do sprawdzonej jakości, dostępności towaru i absolutnie już dzisiaj ponadstandardowej jakości obsługi w tym standardu obsługi reklamacji. To wszystko jako pakiet oferujemy naszym klientom.

Wiem że jako marka z we wszystkich wymienionych przez Ciebie miastach, stawiacie na mocną współpracę z architektami, jak ważny to dla Was „klient”?

Współpraca z architektami, ale również z deweloperami czy wykonawcami jest dla nas elementarnym fundamentem naszej pracy. Nie patrzymy na architektów, z którymi współpracujemy jak na „klienta” a bardziej „partnera” z wspólną pasją. Z większością pielęgnujemy długoletnie relacje, wymieniamy się doświadczeniem, wspieramy się przy realizacjach, szkolimy się z naszymi dostawcami, od lat wspólnie odwiedzamy zagranicznych producentów, aby poznać się z najnowszymi trendami i technologiami – a to wszystko, ponieważ mamy wspólny cel – zadbać o jak najwyższy standard i jakość obsługi naszych wspólnych klientów i spełniać ich marzenia.

Dbamy o to aby architekci czuli się w naszych salonach jak u siebie, aby mieli przestrzeń do pracy, potrzebne narzędzia, zawsze pomocną osobę z działu obsługi architekta, jak i pyszną kawę na początek dnia :)

Zatem zostańmy jeszcze chwilę w temacie waszych „partnerów”, czyli architektów. Jak bardzo jest dzisiaj jeszcze potrzebny architekt? Przecież wszędzie można znaleźć oferty „projekt gratis”, a dostępność do informacji dla klienta indywidualnego jest praktycznie nieograniczona.

Osobiście uważam, że dzisiaj chyba bardziej niż kiedykolwiek, usługa architekta jest konieczna jeżeli planujemy nowy dom czy mieszkanie. I to właśnie z powodu tych tysięcy czy milionów różnych informacji, z którym się dziennie zderzamy jako klient. Nie jesteśmy nawet w najmniejszej części ocenić
wiarygodności i jakości pewnych informacji. Poza tym trendy, technologia, materiały, rozwiązania i nawet niektóre marki ewoluują dzisiaj w takim tempie, że bez głębokiej wiedzyi doświadczenia architekta, klientom jest naprawdę ciężko ocenić, wybrać i dopasować swoje wnętrze według zapotrzebowania,
a wiadomo że im głębiej w las, tym więcej drzew…

Nadto architekt wnętrz przejmuje najczęściej nadzór nad realizacją, co daje klientom ogromny komfort, minimalizuje tzw. wpadki jak i oszczędność czas, i mnóstwo emocji.

Zatem architekt to tzw. „must have” jeżeli chcemy zadbać o swoje nowe wnętrze!

Dobrze, więc mając już architekta wnętrz,jak się urządzić, być w aktualnych trendach, ale tak aby mi się nie znudziło po kilku miesiącach?

To jest bardzo indywidualna rzecz, i tu ponownie poruszamy temat architekta który z reguły odkrywa potrzeby klienta, w czym klient się dobrze czuje, ale i nieraz otwiera myśli na „nowe”. Nasze salony są dużym wsparciem dla architektów i klientów bo znajdziemy tu bardzo dużo inspiracji, pomysłów, najnowsze trendy światowe, tak samo jak doradców projektowych którzy posiadają doświadczenie i służą również pomoc doradczą. Powracając jednak do sedna Twojego pytania, cała sztuka polega na tym aby wydobyć z Ciebie wizje Twojego własnego i idealnego wnętrza, w którym się dobrze czujesz, w którym przygotowujesz rano aromatyczną kawę, popołudniu spędzasz czas z rodziną w klimatycznie urządzonym salonie a wieczorem mąż przygotowuje Ci pachnącą kąpiel w dobrze dobranym świetle... To będzie Twoje indywidualnie dobrane i skrojone na miarę marzeń i potrzeb wnętrze, które z naszą pomocą na pewno uda nam się zrealizować :)

Ostatnie pytanie – jaki jest najważniejszy argument Maxfliz?

Bez zastanawiania się – KOMPLEKSOWOŚĆ! Marka Maxfliz wywodzi się i kojarzy oczywiście z łazienką i płytką, i tak pewnie też zawsze będzie, jednak na tym samym etapie realizacji mieszkania jest również kuchnia, oświetlenie techniczne, później dekoracyjne, podłogi, drzwi, a na końcu urządzenie salon czy sypialni, a nawet tarasu. W Maxfliz, klient otrzyma wszystko z jednej ręki.

Uważam, że to jest nasz największy plus na rynku i niewiele firm może się tym szczycić. Inne jednak również bardzo ważne atuty naszej marki to, jakość nie ilość, szybkość w działaniu i wprowadzaniu nowości rynkowych, własne marki handlowe, stała zmian ekspozycji dostosowana do najnowszych trendów światowych, stała poprawa usługi doradczej i obsługa reklamacji oraz świadomość tego, że nie wszystko się zawsze udaje, jednak stale pracujemy nad rozwojem każdego elementu tej układanki, aby na końcu klient doświadczył tylko pozytywnych emocji związanych z marką Maxfliz.

katowice-maxfliz.jpg [10.37 MB]