Nasze Salony są zaprojektowane aby pokazywać całe kompletne wnętrza

jakub-strozynski-maxfliz.jpg [9.92 MB]

Anna Paczkowska: Co takiego sprawia, że Maxfliz Wrocław ma tak duży wpływ na kreowanie designu?

Jakub Stróżyński: W DNA Maxfliz jest zapisane podążanie za trendami wnętrzarskimi obowiązującymi na świecie. Od Włoch po daleki wschód poszukujemy produktów wyjątkowych o wysublimowanym designie oraz doskonałej jakości. Nawiązujemy współpracę z renomowanymi producentami, którzy współpracują z największymi projektantami na świecie (Philippe Starck, Patricia Urquiola, Ronan i Erwan Bouroullec, Oki Sato, Oskar Zięta, i wielu innych). Nasze Salony są zaprojektowane aby pokazywać całe kompletne wnętrza, które mogą być inspiracją dla Naszych Klientów.
Każda aranżacja jest zaprojektowana przez architekta wnętrz w każdym szczególe tak aby była zarówno modna, funkcjonalna, jak i spełniała potrzeby naszych Klientów.

A: Mówisz, że staracie się być inspiracją dla Klientów, wspominasz też o poszukiwaniu produktów w różnych stronach świata – gdzie w takim razie Maxfliz poszukuje inspiracji?

J: Stale uczestniczymy w cyklicznych wydarzeniach w świecie designu. Jeździmy na największe i najważniejsze światowe targi związane z szeroko rozumianym designem (Salone del Mobile Mediolan, Cersaie Bolonia, Cevisama Valencia, ISH Frankfurt, The China International Furniture Fair). Oprócz tego, co roku pokazujemy się na targach ogólnopolskich (Warsaw Home, 4DesignDays, Home Decor) oraz lokalnych (Targi Budownictwa i wyposażenia wnętrz TARBUD, Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów). We Wrocławiu jesteśmy partnerem wyjątkowego wydarzenia jakim jest Noc z Designem w Galerii Wnętrz Domar, w którym znajduje się maxflizowy showroom. Inspirujemy się oraz jesteśmy inspiracją w różnorakich wnętrzarskich wydarzeniach.

A: Co wyróżnia Maxfliz Wrocław na tle konkurencji?

J: Jesteśmy praktycznie jedynym salonem we Wrocławiu gdzie pod jednym dachem można wyposażyć swoje wnętrza niemal od a do z. Dlatego stale rozszerzamy swoją ofertę o kolejne branże. Od roku w ofercie mamy podłogi drewniane i farby, a w tym planujemy uzupełnić ją o drzwi. Maxfliz to nie tylko łazienki :) Zależy nam, aby wyróżniać się też obsługą, która jest dla na priorytetem. Załogę Maxfliz Wrocław tworzą profesjonalni Doradcy, którzy prowadzą Klientów przez świat wnętrz i pomagają tak dobrać wyposażenie, by spełniało ono oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Każdego traktujemy indywidulanie, dążąc do spełnienia marzeń o pięknych i komfortowych wnętrzach. Ciągle pracujemy nad ofertą produktową,która
ma wyjątkowy design, najlepszą jakość oraz przystępną cenę. W Maxfliz Wrocław można spotkać produkty, których próżno szukać u naszej konkurencji.

A: Cała ta wyjątkowość musi opierać się o ogrom wiedzy, którą zapewne poszerzacie poprzez liczne szkolenia. Powiedz mi, jak to wygląda w przypadku Architektów? To grupa, z którą ściśle współpracujecie. Czy oni też mogą liczyć na takie szkolenia?

J: Oczywiście. Wszystkie wydarzenia, o których powiedziałem odbywają się z udziałem Architektów. Jak słusznie zauważyłaś, Architekci są jedną z naszych głównych sił napędowych. Organizujemy dla nich szkolenia produktowe – w siedzibie naszej firmy i nie tylko. Nie raz wybieramy się do fabryk we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, czy na terenie Polski. Wzbogacanie wiedzy produktowej naszych Pracowników jest równie ważna, jak poszerzanie jej u naszych Partnerów (Architektów).

A: Jakub, dużo się słyszy o Twoim konkretnym i zdecydowanym podejściu. Lubisz cyfry. Czym zatem możecie pochwalić się w dokładnych liczbach?

J: To ciekawe, że właśnie teraz to pytanie padło, bo w 2020 roku nasz salon główny przy ul. Mińskiej we Wrocławiu odwiedził pół milionowy Klient. Było to dokładnie gdzieś na przełomie lipca i sierpnia. Świetnie, że mogę się tym pochwalić! Jeśli zaś dodamy do tego Klientów odwiedzających w naszych pozostałych punktach we Wrocławiu (salon w Galerii Wnętrz Domar i w Outlet przy ul. Karmelkowej) oraz salon w Opolu było Ich zdecydowanie ponad 800 tyś. Cieszą nas te liczby, jednocześnie najważniejsze jest, że mamy całą rzesze stałych Klientów, którzy wyposażają swoje kolejne domy i mieszkania właśnie w Maxfliz.

A: Jak jesteśmy już przy cyfrach. Maxfliz to produkty, które tworzą piękne wnętrza. Ile w tym roku m2 płytek, baterii, kabin, lamp zagościło we wrocławskich i opolskich domach?

J: Tak ładnie przedstawiłaś moje konkretne podejście, to przedstawiam liczby:
Płytki: 140 tyś m2
Baterie: 2100 szt.
Kabiny: 550 kpl
Lampy: 3900 szt.

A: To dopiero konkretna odpowiedź i konkretne cyfry!

J: Pozwól, że na koniec dodam jeszcze ciekawostkę. Cyferki mogą być tematem na oddzielną rozmowę, więc podzielę się jedną – ostatnią. Maxfliz systematycznie z roku na rok notuje wzrosty sprzedaży. Przez ostatnie dwa lata nasze wyniki wzrosły aż o 42%.

A: Imponujące! To tym konkretnym akcentem zakończymy rozmowę. Kuba, bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas.

J: Dziękuję.

4N2A3930.jpg [9.65 MB]