Maxfliz i Narodowe Forum Muzyki: Harmonijna współpraca we Wrocławiu

W działalności instytucji najważniejsze jest dzielenie się pasją do muzyki, emocjami i wartościami. Jest ona także ważnym punktem spotkań artystów i melomanów z całego świata. We współpracy naszej firmy z NFM liczy się przede wszystkim nie jej charakter biznesowy, a możliwość doświadczania i cieszenia się wyjątkowymi wydarzeniami. Dzięki niej dzielimy się z klientami zamiłowaniem do sztuki oraz inspiracjami płynącymi z tego magicznego miejsca. Nawiązanie tej relacji jest dla nas źródłem ogromnej radości. 

 

 

Orkiestra grająca w ramach Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Wspólnie dzielimy się naszą pasją do muzyki, emocjami i wartościami. 

 

 

Przed Wami trochę faktów o Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu 

Inspirująca architektura 

NFM jest nie tylko doskonałym miejscem do słuchania muzyki, ale również zapiera dech w piersiach swoją architekturą. Budynek łączy nowoczesną estetykę i historyczne dziedzictwo. Jego bryła inspirowana jest instrumentami muzycznymi, a jednocześnie odnosi się do otaczającej przestrzeni miejskiej. Wnętrze zaprojektowano przede wszystkim z dbałością o doskonałą akustykę, aby zapewnić optymalne warunki koncertowe. 

 

Budynek Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Architektura budynku NFM zapiera dech w piersiach. 

 

 

Wszystkie oblicza muzyki 

Instytucja jest prawdziwym centrum dla różnorodnych gatunków muzycznych – od klasycznej, poprzez jazz, po muzykę alternatywną i elektroniczną, a także organową. Niezależnie od Twoich preferencji, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Co więcej, w NFM gościli i goszczą artyści z całego świata, a także zespoły i orkiestry o międzynarodowej renomie. 

 

Organy Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

W NFM mogą spotykać się różne gatunki muzyczne, od jazzu po elektronikę. 

 

 

 

Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans 

Jednym z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez NFM jest prestiżowy Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego. Odbywa się już od kilkudziesięciu lat i jest świętem muzyki, które przyciąga zarówno lokalną publiczność, jak i gości z innych krajów. Artyści prezentują między innymi wybitne wykonania kompozycji wokalno-instrumentalnych, muzykę dawną, a także współczesną. Festiwal to doskonała okazja, aby delektować się jej pięknem i wyjątkową atmosferą. 

 

Sala koncertowa Narodowego Forum Muzyki podczas występów.

Sala koncertowa wywołuje piorunujące wrażenie. 

 

 

Edukacja muzyczna 

Obok działalności koncertowej w NFM niezwykle ważna jest edukacja muzyczna i aktywizująca. W ramach swoich programów instytucja oferuje liczne warsztaty, koncerty dla dzieci, spotkania z artystami i inne aktywności rozbudzające pasję do muzyki, nie tylko wśród najmłodszych. To miejsce, gdzie każdy może pogłębiać wiedzę i umiejętności muzyczne, doświadczając jednocześnie niezapomnianych emocji i wrażeń estetycznych płynących ze swobodnego artystycznego wyrazu. 

Cieszymy się, że możemy wnieść nasz wkład w rozwój i promocję Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Bądźcie z nami na bieżąco! Będziemy informować o najciekawszych wydarzeniach w ramach naszej współpracy.