Maxfliz na Targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home 2020

Debiut na salonach Warszawy i od razu miejsce na podium! Warszawo – dziękujemy za entuzjastyczne przyjęcie!

Na IV edycji targów Warsaw Home nasze stoisko zaprojektowane przez Tomasz Tronina zdobyło zaszczytne 3-cie miejsce. Na siedmiuset wystawców stoisko Maxfliz zdobyło brązowy medal w plebiscycie na stoisko, które poprawia standardy architektury i wzornictwa w branży wnętrzarskiej. To cieszy tym bardziej, że w stolicy pojawiliśmy się po raz pierwszy.

Stoisko Maxfliz – targi Warsaw Home

Targów Warsaw Home w zasadzie nikomu przedstawiać nie trzeba. Organizowane co roku wydarzenie jest zarówno platformą biznesową o międzynarodowym zasięgu, a także przestrzenią dla miłośników i pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home zrzesza architektów, projektantów wnętrz, producentów, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Maxfliz Warszawa

Na targach Warsaw Home witaliśmy się i przedstawialiśmy stolicy i jej architektom i projektantom. Chcąc podkreślić rozpoczynającą się właśnie obecność Maxfliz w Warszawie, w aranżacji stoiska pojawiły się wycięte z płytek wielkoformatowych motywy, inspirowane stołecznymi symbolami – Syrenką, Stadionem Narodowym, Rotundą i palmą z ronda de Gaull’ea.
To one przyciągały wzrok, powodowały ciepły uśmiech, a także były tłem do wielu „selfie” robionych na targach.

Gości przyciągała też żywa i nasycona kolorystyka stoiska, a także kompleksowość oferty – od wyposażenia łazienek, poprzez oświetlenie domu, meble wypoczynkowe, aż po luksusowe SPA. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też wielkoformatowe płyty imitujące beton lub kamień naturalny – aktualny hit aranżacji wnętrz.

Maxfliz Warszawa zaprasza!

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy serdecznie do obejrzenia relacji z Warsaw Home i oczywiście równie gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego nowego salonu w Warszawie przy Puławskiej 452, gdzie czekają na Was 3 piętra inspiracji Maxfliz.