Klucz do spełnionych marzeń

4.jpeg [7.81 MB]

Klucz do spełnionych marzeń.

Odbierając klucze do świeżo kupionego mieszkania towarzyszy nam niesamowita ekscytacja. Niejednokrotnie wyobrażamy sobie chwilę, w której meblujemy swoje wymarzone wnętrze i się rozpakowujemy. Jednak od odbioru kluczy do wprowadzenia się niestety dzieli nas dość odległy czas skomplikowanych robót wykończeniowych i wiele związanych z tym trudności. Ponieważ wykończenie czy remont mieszkania bywa niejednokrotnie trudniejsze niż jego zakup zastanawiamy się gdzie skierować swoje kroki tak aby proces przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Wykończenie mieszkania wymaga przede wszystkim sporych nakładów finansowych. Będą one uzależnione od naszego stylu i standardu wnętrza jaki chcemy osiągnąć. Z finansami idzie w parze czas, jaki musimy poświecić na koncepcję aranżacji, wyselekcjonowanie materiałów i przede wszystkim na znalezienie dobrych wykonawców.
Projekt indywidualny niejednokrotnie wiąże się z dużym budżetem a większość pracowni architektonicznych nie oferuje prac wykończeniowych. Z kolei ekipa budowlana, jeśli mamy zarezerwowaną np. z polecenia, mimo dużego doświadczenia nie zaprojektuje dla nas wnętrza.

lezka.jpg [181.63 KB]

Najważniejsza jest logistyka.

Jednym z pomysłów na to jak zaoszczędzić czas i środki finansowe jest znalezienie specjalistów, którzy zajmują się kompleksowym wykończeniem mieszkań. Niestety łatwe to nie jest, ponieważ nie chodzi jedynie o wykonawców budowlanych ale również o kogoś, kto zaproponuje nam koncepcję i nadzór całego procesu. Sposobem na to, żeby projekt i wykonanie było spójne oraz oszczędne jest skorzystanie z ofert wykończenia mieszkań „pod klucz”. Trafiając do zespołu specjalistów mamy zagwarantowany nie tylko wybór odpowiedniej aranżacji zgodnie z naszymi potrzebami estetycznymi, ale również dobór dokładnych ilości materiału, gwarancję wykonawstwa oraz opiekę nad całym procesem.

1.jpg [3.58 MB]

Kiedy cena jednak jest kluczowa.

I tu niespodzianka. Taka opcja wykończenia mieszkania jest tańsza niż projekt indywidualny i samodzielne zakupy oraz zlecanie robót budowlanych indywidualnym ekipom. Dzieje się tak, ponieważ całego procesu pilnuje odpowiedni koordynator, który na założonym przez klienta budżecie buduje harmonogram prac nad projektem, dostaw materiałów oraz robót budowlanych. Po przeliczeniu metrażu, przygotowaniu projektu z wyborem materiałów oraz ustaleniu wyceny prac, takie wsparcie uchroni nas prze zakupem zbyt dużych ilości , czy niewłaściwych materiałów i nie zaskoczy nas niespodziewanym wydatkiem. Co najważniejsze bardzo szeroki asortyment umożliwi nam wybór odpowiednio zoptymalizowanych materiałów pod względem zarówno ceny jak i jakości a doświadczona ekipa wykonawcza nie narazi nas na koszty poprawek. Korzystanie z porad i pomocy specjalistów nie generuje dodatkowych kosztów, spotkania z nimi są całkowicie bezpłatne a w cenie pakietów zawierają się koordynacja, wizualizacje jak roboty budowlane i nadzory. Ceny pakietów uzależnione są od kilku czynników takich jak standard wykończenia, zakres prac, dodatkowe elementy takie jak kuchnia czy meble.

lezka.jpg [181.63 KB]
Dla klientów Maxfliz przygotowaliśmy następujące propozycje:


Easy – pakiet podstawowy czyli przystępna cena i doskonały standard prac oraz materiałów podstawowych takich jak podłogi, łazienki, armatura i oświetlenie, dedykowany do mieszkań „na wynajem”
Comfort – coś dla osób poszukujących wyższego standardu wykończenia i większego wyboru asortymentu, jest to pakiet posiadający również zestawy meblowe
Design – dla oczekujących aranżacji na ekskluzywnym poziomie, dysponujących wyższym budżetem
Max For You - czyli pakiet „uszyty na miarę” indywidualnie dla klienta, podlegający tez indywidualnej wycenie

Żeby uzyskać więcej informacji wystarczy zajrzeć tutaj lub skontaktować się ze specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania.

Dział Inwestycji:
tel. 12 211 21 34
podklucz@maxfliz.pl