Interdoor – drzwi do przyszłości.

W erze personalizacji, gdzie każdy detal ma znaczenie, drzwi wewnętrzne odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu charakteru naszych domów i mieszkań. Nie są już tylko praktycznym elementem rozdzielającym przestrzenie, ale stają się wyrazistym akcentem dekoracyjnym, który może podkreślić indywidualny styl każdej przestrzeni. Wprowadzając do naszych domów drzwi Interdoor, otwieramy drzwi do przyszłości, gdzie design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością, oferując nieograniczone możliwości personalizacji i adaptacji do naszych unikalnych potrzeb i estetycznych preferencji. Czy wiesz, że masz teraz możliwość zrobienia wszystkiego po swojemu? Drzwi dopasowane do wnętrza – o tym będzie ten tekst. Zapraszamy do lektury.   

Nowoczesne drzwi

Drzwi wewnętrzne, czyli te, które służą w środku mieszkania, domu czy biura to element wyposażenia, który powinien nam służyć przez wiele lat. Dlatego bardzo ważne jest, by przy ich wyborze kierować się przede wszystkim jakością. Dobre wieści są takie, że teraz jakość może iść w parze z pięknym designem i funkcjonalnością. Tak jest w przypadku producentów, takich jak Interdoor, którego niezaprzeczalnie mocną stroną są drzwi wewnętrzne klasy premium.   

Interdoor_aranzacja_jadalni.png [612.95 KB]

Co powinno się wziąć pod uwagę, szukając nowoczesnych drzwi do swojego wnętrza?

Po pierwsze materiał

Wybór materiału, z którego wykonane są drzwi wewnętrzne, ma kluczowe znaczenie. Drewniane drzwi są często uznawane za najlepszy wybór ze względu na ich trwałość, naturalność oraz możliwość adaptacji do różnorodnych stylów wnętrz. Oferują one bogatą kolorystykę, pozwalając na dopasowanie do palety barw danego pomieszczenia, od klasycznych, ciepłych odcieni drewna po bardziej nowoczesne, chłodne barwy. Drewno jako materiał przynosi do wnętrza ciepło i naturalność, tworząc przytulną i przyjemną atmosferę. 

Drzwi_interdoor_przedpokoj.png [735.10 KB]

Po drugie konstrukcja 

Konstrukcja drzwi jest równie ważna, co materiał, z którego są wykonane. Tradycyjne drzwi otwierane mogą być praktyczne, ale w przypadku mniejszych przestrzeni drzwi przesuwne stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Pozwalają one na oszczędność miejsca i łatwiejszą organizację przestrzeni. Drzwi szklane, często wybierane jako element drzwi przesuwnych, dodatkowo wprowadzają do wnętrz więcej światła, tworząc poczucie przestronności i otwartości. 

Drzwi_kuchenne_interdoor.png [434.18 KB]

Po trzecie – technologia konstrukcji drzwi i systemu zamykania 

Zaawansowana technologia konstrukcji drzwi oraz innowacyjne systemy zamykania to kolejne aspekty, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze drzwi. Nowoczesne rozwiązania, takie jak systemy bezklamkowe czy automatyczne zamki, nie tylko zwiększają komfort użytkowania, ale również wpływają na bezpieczeństwo i funkcjonalność drzwi. 

Po czwarte – parametry izolacyjności akustycznej 

Izolacyjność akustyczna drzwi jest kluczowym parametrem, szczególnie w kontekście oddzielania pomieszczeń głośnych od tych cichych. Dobrej jakości drzwi powinny efektywnie blokować dźwięki z zewnątrz, zapewniając tym samym spokój i prywatność w każdym pomieszczeniu. To ważny aspekt zarówno w domach, jak i w biurach, gdzie komfort akustyczny może znacząco wpływać na samopoczucie i produktywność. 

Po piąte – walory estetyczne 

Estetyka drzwi ma ogromne znaczenie dla ogólnego wyglądu wnętrza. Perfekcyjny design, który harmonizuje z resztą przestrzeni, może uczynić drzwi głównym elementem dekoracyjnym. Wybierając drzwi, warto zwrócić uwagę na ich styl, kolorystykę oraz detale, takie jak okucia, które mogą podkreślić charakter wnętrza. Produkty Maxfliz  dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji pozwalają na stworzenie unikalnej i spójnej przestrzeni. 

Drzwi_interdoor_portal.jpg [191.87 KB]

Drzwi_interdoor_frezy.jpg [321.62 KB]Drzwi_interdoor_czarne.jpg [217.18 KB]

Podsumowanie 

Tu się na moment pochylimy, bo to nasz ulubiony element układanki. Drzwi wewnętrzne, poza tym, że mogą posiadać dodatkowe ozdobniki, takie jak oryginalne przeszklenia i elementy metalowe, mogą też zostać przygotowane do wykończenia we własnym zakresie. To oznacza, że w późniejszym etapie aranżacji możesz je pokryć na przykład takim samym materiałem, jak sąsiadującą ścianę. Do przestrzeni o dużym metrażu zachowanych w stylu modernistycznym bardzo modne są też drzwi wysokie do samego sufitu lub kompletnie ukryte w ścianie.   

Wiedząc to wszystko, możesz śmiało przeglądać ofertę Interdoor. Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, nie chcąc Ci i w tym trochę pomóc i doradzić.   

Nowoczesne drzwi do Twojego wnętrza.   

Skoro ustaliliśmy już, że drzwi wewnętrzne wpływają na klimat i styl mieszkania, stanowiąc jego integralną część, dodajmy, że rządza się tymi samymi prawami co inne elementy wystroju, co za tym idzie, ich design może kontrastować z klasycznym wystrojem albo tworzyć spójną całość z konkretnym stylem danej przestrzeni.   

Drzwi wewnętrzne drewniane, opcja: płaskie.   

Model drzwi w typie płaskie to cały przekrój możliwości projektowych. Dzięki temu jest doskonałym wykończeniem każdego wnętrza. Prosty design i szeroka gama kolorystyczna. W Interdoor dostępne są w wersji pełnej, przeszklonej, jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej, i w końcu: przylgowej oraz bezprzerwowej, czyli takiej, w której, zawiasy są chowane, nie widać ich po zamknięciu, dzięki czemu ich krawędź jest zupełnie gładka.   

Drzwi_do_salonu_interdoor.png [1.06 MB]

Drzwi wewnętrzne drewniane z przeszkleniem.   

W zależności od modelu przeszklenie znajduje się z boku lub pośrodku drzwi, każdy występuje również w wersji łazienkowej. W kolekcjach Interdoor zastosowana jest bezpieczna przezroczysta lub matowa szyba, świetnie więc sprawdzą się tak naprawdę w każdym wnętrzu, od łazienki, przez biuro po pokój dziecięcy.   

Drzwi wewnętrzne drewniane zdobione.   

Chcesz dodać do swoich wnętr Wpisy z dodatkowym mocny element designerski? Wybierz nowoczesne drzwi zdobione poziomymi oraz pionowymi ozdobnymi wstawkami w kolorze złotym, aluminiowym, czarnym lub białym oraz graficie.   

Drzwi_wewnetrzne_zdobione.png [651.32 KB]

Drzwi z systemem Rondo 

Interdoor dysponuje również drzwiami wewnętrznymi z systemem Rondo. To innowacyjny sposób zamykania pomieszczeń ruchem przesuwno-obrotowym. Drzwi otwierają się w obie strony. Otwarte pod kątem 90 stopni skrzydło drzwiowe zajmuje w pomieszczeniu znacznie mniej miejsca niż standardowe drzwi, dodatkowo ułatwia komunikację poruszanie się osobom z niepełnosprawnościami.   

Efekt Wow w Maxfliz!  

Na scenie designu wnętrz rzadko dochodzi do tak ekscytujących kolaboracji, jak ta między Interdoor a duetem projektantów mody Paprocki Brzozowski. Prezentując kolekcję drzwi od Interdoor, wprowadzamy do domów naszych klientów nie tylko element funkcjonalny, ale prawdziwe dzieło sztuki. Ta wyjątkowa kolekcja to połączenie elegancji, klasyki i odrobiny ekstrawagancji, gdzie dominujące czernie i złote akcenty przeplatają się z naturalnymi fornirami, tworząc niezwykłą harmonię wzorów i kolorów. Sprawdź. 

Pięć modeli drzwi, które składają się na kolekcję Paprocki Brzozowski dla Interdoor, to:

 • Model Peon: Klasyczny, ale zarazem nowoczesny design z eleganckim połączeniem naturalnego forniru, czarnych detali i złotych akcentów. 
   
 • Model Lilak: Unikatowa kombinacja różnorodnych faktur i kolorów, gdzie złoto, czerń i naturalne odcienie forniru tworzą niepowtarzalny efekt wizualny. 
   
 • Model Dalia: Inspiracja sztuką klasyczną z dodatkiem nowoczesności, gdzie złote ramienia harmonijnie współgrają z artystycznymi obrazami. 
   
 • Model Orchid: Synonim elegancji i ekstrawagancji, w którym czerń łączy się z naturalnymi wzorami, nadając drzwiom niezwykłą głębię. 
   
 • Model Kamelia: Prostota i efektowność idą w parze, łącząc w sobie naturalny fornir, złote elementy i pionowe czarne frezy, tworząc wyrafinowany i spójny obraz.

Maxfliz_interdoor_banner.jpg [258.00 KB]

Ta kolekcja jest doskonałym przykładem, jak moda i design wnętrz mogą się wzajemnie inspirować, nadając przestrzeniom unikalny i niepowtarzalny charakter. 

Galerie Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie i Krakowie, gdzie już teraz możecie podziwiać i wybrać drzwi, które będą nie tylko praktycznym elementem Waszego domu, ale również jego artystyczną ozdobą. Życzymy jak zawsze udanych zakupów!