Maxfliz x Friz i Wersow: "Dom jest tam, gdzie ludzie"

Friz i Wersow urządzają dom z Maxfliz! Ta wiadomość zelektryzowała nie tylko wiernych widzów pary, ale także naszych klientów. A my przeprowadziliśmy wywiad z influencerami. Zobacz, co ich pasjonuje i jakie wnętrza lubią. 

Zrzut ekranu 2023-01-10 143328.png [435.66 KB]

Jak to się wszystko zaczęło? Czy od początku wiedzieliście i chcieliście, aby dokładnie w taki sposób potoczyło się Wasze życie?  

Friz:  Od dziecka interesowałem się filmem. Robiłem zdjęcia, filmiki, oglądałem też dużo treści na YouTube. Zajmuję się tym od 12. roku życia, to jest moja wielka pasja. Od zawsze wiedziałem, że chcę to robić.  

Wersow: Moje życie od zawsze było pełne przygód, pracy i ciągłej nauki. Początkowo marzyłam o karierze tancerki lub prawniczki, ale, jak widać, nigdy nie wiemy, kiedy odnajdziemy tę właściwą, przeznaczoną nam drogę. Dzisiaj jestem bardzo zadowolona z mojego życia i już nie mogę się doczekać kolejnych projektów i tego, co dalej. 

Skąd bierzecie pomysły na content? Czym macie gotowy przepis na dobry content?  

Friz: Uważam, że nie ma czegoś takiego jak przepis na dobry content. To wszystko zależy od tego, co dzieje się wokoło. Pomysły czerpię skąd tylko mogę, bardzo dużo wymyślam samemu. Żyję tym, więc myślę o tym non stop. Dużo jest w tym inspiracji innymi twórcami. Jednak pomysły to nie wszystko, trzeba przede wszystkim działać, eksperymentować i próbować różnych rozwiązań, stawiając na najbardziej skuteczne.  

Wersow: Zazwyczaj robię research i zapisuję pomysły z dużym wyprzedzeniem, żeby zawsze być przygotowana. Czasami pomysły ot tak pojawiają mi się w głowie, czasem to ludzie mnie zainspirują, a niekiedy muszę zrobić dobry research. Przeglądnąć, co jest najbardziej pożądane przez moich widzów. Staram się pod nich dopasować mój content. Dla mnie ważne jest, żebym mogła na YouTube spełniać moje marzenia, realizować super podróże i relacjonować moje życie. Ale nie tylko. Lubię próbować nowych rzeczy i wychodzić ze swojej strefy komfortu, bo to jest najlepiej doceniane przez widzów. 

Bo gdyby nie YouTube to co?  

Friz: Na pewno film. Pewnie teledyski, operatorka. Może w przyszłości własny dom produkcyjny. 

Wersow: Chciałabym znać odpowiedz na to pytanie, ale na ten moment się na tym nie skupiam, ponieważ realizuję wciąż nowe odcinki na tej platformie i nie chcę przestać. Jestem pewna, że znalazłabym sobie równie ciekawe i kreatywne zajęcie, ponieważ nie lubię siedzieć w miejscu. 

Czy macie konkretny wzór do naśladowania?  

Friz: Za dzieciaka był to mój brat. Teraz jestem zafascynowany wieloma osobami. To na przykład MrBeast czy Elon Musk, ale raczej żaden z nich nie jest jakimś moim wzorem do naśladowania.  

Wersow: Największym wzorem są moi rodzice, to oni nauczyli mnie ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do celu. 

Zrzut ekranu 2023-01-10 143343.png [395.33 KB]

Czy poza życiem w mediach jest coś czemu poświęcacie się równie mocno?  

Friz: Własna rodzina jest dla mnie ogromnie ważna. W wolnym czasie lubię uczyć się nowych rzeczy. Obecnie kończę licencję na śmigłowce. 

Wersow: Rodzinie, przyjaciołom, pasjom. Lubię to, że mogę pokazywać swoje życie szerszej publice, ale w większości to ja decyduję, co widzą. Niektóre pasje mogę zostawić tylko dla siebie i się nimi cieszyć bez nagrywania. 

Trendy czy klasyki?  

Friz: Trendy, ale potraktowane wybiórczo, wedle własnego uznania.  

Wersow: Uwielbiam łączyć trendy z klasykami. Mój dom rodzinny był urządzony w stylu klasycznym, dlatego w moim domu chciałam, żeby było nowocześnie i praktycznie. Ale czasami lubię wplatać elementy klasyki, które ocieplają wnętrze. 

 

>> Więcej o projekcie domu Friza i Wersow oraz ich współpracy z Maxfliz przeczytasz w naszym artykule!

 

90’s czy Y2K?  

Friz: Dla mnie zdecydowanie Y2K, tam było całe moje dzieciństwo. 

Wersow: Najchętniej wybrałabym obecne czasy, ale jeżeli mam decydować, to lata 2000. 

Co Was inspiruje? Skąd czerpiecie pomysły na zajawki?  

Friz: Inspirują mnie przede wszystkim ludzie, oni też często zarażają mnie swoimi zajawkami.  

Wersow: Ja biorę je z codzienności i tego, co nas otacza. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i szukać kolejnych pasji oraz możliwości rozwoju. 

Czego słuchaliście ostatnio?  

Friz: Lil Uzi Vert - Just Wanna Rock.  

Wersow: Jestem fanką słuchania płyt winylowych, mam swoje ulubione, m.in Elvis, Alt-J, Harry Styles. 

Polecacie jakiś serial?  

Friz: Gra o Tron.  

Wersow: Dom z papieru. 

Zrzut ekranu 2023-01-10 143356.png [378.77 KB]

Czy macie jakąś inspirację, jeśli chodzi o styl ubioru?  

Friz: W ubiorze na pierwszym miejscu stawiam na wygodę. Moją inspiracją jest właśnie komfort. 

Wersow: Od zawsze śledzę trendy i mam wiele ulubionych blogerek. To m.in Chiara Ferragni. W ubraniach lubię barwy ziemi. 

A co ze stylem wnętrzarskim? Jaki jest ulubiony styl we wnętrzach, w którym najlepiej się czujecie i który sprzyja kreatywności? 

Friz: Na pewno jasne wnętrza. Uwielbiam dużo światła (to “zboczenie zawodowe”, wtedy lepiej nagrywać). Lubię też symetrię oraz pastelowe i beżowe kolory. Bardzo proste, minimalistyczne wnętrza. Podoba mi się styl grecki, rodem z Santorini. 

Wersow: Uwielbiam industrializm z nutką ciepła i sztuki. 

Czy Wasz dzisiejszy dom jest tym, czego szukaliście? Czym się inspirowaliście w aranżacji całości? Jaki styl dominuje w Waszym wnętrzu?  

Friz: Zdecydowanie nasz dom jest dokładnie tym, czego szukaliśmy. Inspiracje na wnętrze czerpaliśmy podróżując po świecie, dużo w naszym domu jest charakteru Santorini.  

Wersow: Nasz dom w 90% oddaje moje preferencje. Chociaż nie budowaliśmy go od podstaw, ja się w nim idealnie odnajduje. Jest nowoczesny, minimalistyczny, w stonowanej, ciepłej kolorystyce. To sprawia, że zarówno my, jak i ludzie, którzy nas odwiedzają, czują się w nim dobrze. 

Zrzut ekranu 2023-01-10 143409.png [439.86 KB]

Co sprawia, że dane miejsce można nazwać domem?  

Friz: Zdecydowanie bliscy. 

Wersow: Dom jest tam, gdzie ludzie. Bardzo się cieszę, że zbudowaliśmy z Karolem takie nasze ognisko domowe, w którym czujemy się komfortowo i dobrze. 

W paru słowach opowiedzcie, z czym identyfikujecie dobry design?  

Friz: Praktyczność, nowoczesność, minimalizm.  

Wersow: Dobry design to prostota, nowoczesność i jakość. 

Maxfliz to połączenie szeroko pojętego designu i niekończącej się drogi w podążaniu za nowymi trendami. A czym dla Was jest Maxfliz?  

Friz: Maxfliz przede wszystkim potrafi sprostać najwyższym wymogom, połączyć praktyczność z pięknem i spełnić wiele oczekiwań na raz.  

Wersow: No i wyróżnia się bezkonkurencyjną jakością, której ufam. 

Zrzut ekranu 2023-01-10 143426.png [378.15 KB]

Czy odnaleźliście u nas dokładnie to, czego szukaliście?  

Friz: Zdecydowanie tak!  

Wersow: Jesteśmy pod wrażeniem, ile rzeczy wpadło nam w oko. Ciężko było nam się zdecydować i wybrać z tak wielu perełek. 

Czy w aranżacji Waszego wnętrza, Ty i Wersow podążaliście tym samym kierunkiem, czy jednak mieliście odmienne zdania?  

Friz: Byliśmy bardzo zgodni. 

Planujecie w najbliższej przyszłości jeszcze jakieś zmiany w wyglądzie domu?  

Friz: Na pewno! Wszystko w swoim czasie. 

Wersow: Mamy klika pomysłów jak go udoskonalić, ale najwcześniej będziemy wprowadzać zmiany na wiosnę.