Co postawić na szafce RTV?

Co postawić na szafce RTV? Cóż, możliwości jest wiele. Jest to jeden z tych mebli, które zapewnia mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Mimo że nie jest zbyt duży, możesz na nim stworzyć ekspozycję z prawdziwego zdarzenia, która będzie wyjątkową ozdobą Twojego salonu. Sprawdź, jak wspaniale możesz wykorzystać omawianą przestrzeń. 

Co postawić na szafce RTV? Nowoczesny salon 

Warto zacząć od tego, że szafka RTV pomoże Ci wykreować wyjątkowy kącik telewizyjny. Możesz zatem ustawić telewizor bezpośrednio na niej lub nad nią, co pozwoli Ci zyskać dodatkową przestrzeń. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję, na meblu możesz ustawić konsole do gry, soundbar, odtwarzacze DVD czy głośniki kina domowego. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w różnych stylach aranżacyjnych, ale przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych oraz high-tech. 

Nowoczesny salon.jpg [822.13 KB]

Co postawić na szafce RTV w stylu industrialnym? 

Chcesz, aby szafka RTV stworzyła bardziej klimatyczną przestrzeń w salonie? Umieść na niej gramofon wraz z płytami winylowymi. Całości świetnie dopełni nowoczesna rzeźba oraz lampa typu lava, która zapewnia genialny efekt kolorystyczny. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w wielu aranżacjach, m.in. w stylu industrialnym. 

Industrialny - co postawic.jpg [283.42 KB]

Jak ozdobić szafkę RTV w stylu skandynawskim? 

Marzy Ci się zaaranżowanie szafki RTV w stylu skandynawskim? Cóż, w tym przypadku doskonałym pomysłem będzie wykorzystanie mebla do ekspozycji ulubionych filmów, płyt, jak również i książek. Na skandynawskiej szafce RTV świetnie sprawdzą się również rośliny doniczkowe, artystyczne fotografie oraz dekoracyjne świeczki. 

skandynawski - co postawic.jpg [346.24 KB]

Co umieścić na szafce RTV we wnętrzach glamour? 

Warto zastanowić się również, jak ozdobić szafkę RTV we wnętrzach glamour. Dobrym pomysłem będzie tu umieszczenie ozdobnych figurek, modnej lampy ze złotymi akcentami czy też srebrnych świeczników. W tym przypadku możesz również zdecydować się na rośliny, najlepiej w eleganckich doniczkach z połyskującymi akcentami. 

glamour - co postawic.jpg [233.82 KB]