Zielona oaza relaksu — sypialnia, z której nie chce się wychodzić par 1

Zielona oaza relaksu — sypialnia, z której nie chce się wychodzić

Zieleń jest jedną z najchętniej wybieranych barw, jakie stosuje się w sypialni. Odcienie khaki, butelkowej, czy groszkowej zieleni wprowadzają do tego wnętrza spokój i harmonię. Mając to na uwadze postanowiliśmy przedstawić Wam aranżację przytulnego miejsca, w którym odpoczynek będzie samą przyjemnością. Zielone, delikatne ściany doskonale komponują się z szarą narzutą na łóżku i musztardowymi poduszkami. Zestawienie tych barw sprawia, że sypialnia prezentuje się ciekawie i harmonijnie. Całość, choć delikatna, ma w sobie ukrytego pazura. Na uwagę zasługuje także drewniane biurko na metalowych nogach, na którym ustawiliśmy okrągłe lustro. Stoi przy nim eleganckie, wygodne, białe krzesło. Miejsce to jest zatem idealną toaletką dla pań, które lubią malować się w spokoju w swojej sypialni. 

Zielona oaza relaksu — sypialnia, z której nie chce się wychodzić par 2

Zielona oaza.jpg Zielona oaza relaksu — sypialnia, z której nie chce się wychodzić | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Komfortowe, spokojne miejsce z charakterystycznymi akcentami

Aby nasza sypialnia nie była nudna i monotonna, oprócz wspomnianych wyżej poduszek w ostrym, musztardowym kolorze, dołożyliśmy także trochę złota. Wiszące, złote lampki, które widać tuż przy biurku sprawiają, że pomieszczenie jest niezwykle ciekawe i eleganckie.

Zielona oaza relaksu — sypialnia, z której nie chce się wychodzić par 3

Całość jest przytulna dzięki białym zasłonom, które umieszczono na oknie za łóżkiem oraz kwiatowi, który stoi tuż przy łóżku. Ten akcent z pewnością dopełnia całości i sprawia, że właściciel tego pomieszczenia będzie czuł się jak w domu. 

Decydując się na taką sypialnię użytkownik może mieć pewność, że ukoi jego nerwy i sprawi, że z pewnością w niej odpocznie.  

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Elegancka kuchnia Modern Classic | Aranżacje - Maxfliz.pl
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ