Idealna sypialnia z garderobą i łazienką-par1

Idealna sypialnia z garderobą i łazienką

Jeśli w Twojej sypialni „upychanie po kątach” zaczyna przybierać niepokojące rozmiary, a rozrzucone ubrania i brak miejsca na nowe kreacje sprawia, że zaczynasz tracić cierpliwość, to czas pomyśleć o garderobie.

Garderoba w osobnym pokoju, to nie zawsze idealne rozwiązanie. Warto szukać nowych pomysłów na organizację przestrzeni, by była dobrze dopasowana do stylu życia domowników. My postawiliśmy na otwartą garderobę, która jest pomostem pomiędzy sypialnią a łazienką. To duża przestrzeń prywatna, która łączy w sobie różne funkcje, a mimo to nie jest porozdzielana licznymi drzwiami. To dobrze przemyślana przestrzeń, która nie zakłóca spokojnego nastroju w sypialni, a ma swoje zalety – to przecież w łazience, zaraz po wstaniu z łóżka, odbywa się wymiana bielizny i odzieży. Otwarta garderoba z licznymi szufladami, przesuwnymi drzwiami i dużymi lustrami to rozwiązanie dla miłośników dobrze zorganizowanych przestrzeni.

Idealna sypialnia z garderobą i łazienką-par2

sypialnia-z-garderoba-i-lazienka-szafa-lozko-tempur-wnetrze-750x650.jpg Idealna sypialnia z garderobą i łazienką | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Łączenie sypialni i garderoby jest rozwiązaniem chętnie stosowanym ze względu na jego praktyczne walory. Taka garderoba pomieści nie tylko ubrania, ale również pościel, koce czy osobiste drobiazgi. Można w niej nawet zamontować toaletkę.
My poszliśmy o krok dalej – wiedząc, ze klienci często wybierają sypialnię z łazienką lub sypialnię z garderobą, zaprojektowaliśmy wnętrze łączące aż 3 funkcje w jednym wnętrzu.

Idealna sypialnia z garderobą i łazienką-par3

sypialnia-z-garderoba-i-lazienka-szafa-lozko-tempur-wnetrze-lampa-750x650.jpg Idealna sypialnia z garderobą i łazienką | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Łazienka przy sypialni nie musi być otwarta. Jeśli cenisz sobie intymność możesz wyodrębnić przestrzeń łazienki przesuwnymi drzwiami – zachowasz wtedy wygodę użytkowania i estetykę wnętrza. Mimo takiego oddzielenia zadbaj o to, by zarówno łazienka, jak i sypialnia z garderobą utrzymane były w tej samej kolorystyce i stylu. Pomocne w tym będzie ułożenie takich samych płytek drewnopodobnych na podłodze łazienki i sypialni. Ściana za łóżkiem może mieć ten sam kolor, co drzwi przesuwne w garderobie. Dlaczego? Dlatego, żeby w sypialni jedyną dekoracją był imponujący zagłówek łóżka.

Wybierz królewskie łóżko Heaven z zagłówkiem, który przyciąga wzrok kształtem i głębokim pikowaniem. Taki zagłówek ochroni Cię też przed przeciągiem, a w leniwe poranki możesz wygodnie się oprzeć i zagłębić w lekturze ulubionej książki.

Inspiracja33-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP KONTAKT

inalco-storm-1920x845.JPG  Idealna sypialnia z garderobą i łazienką | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Myślisz o remoncie? Jesteś w jego trakcie? Potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu.

SEP Salony + ICON

Sprawdź adresy naszych Salonów i odwiedź nas:

Separator- UNI- powrót do listy widoku ASYP