Idealna sypialnia z garderobą i łazienką-par1

Sypialnia z garderobą i łazienką - aranżacje i inspiracje

Jeśli w Twojej sypialni „upychanie po kątach” zaczyna przybierać niepokojące rozmiary, a rozrzucone ubrania i brak miejsca na nowe kreacje sprawiają, że zaczynasz tracić cierpliwość, być może po prostu brakuje Ci garderoby? Niewykluczone, że w takim przypadku najlepiej sprawdzi się sypialnia połączona z łazienką i garderobą. Łóżko, wanna i gigantyczna szafa w sypialni? Czemu nie!

Garderoba w osobnym pokoju to nie zawsze idealne rozwiązanie. Zarówno sypialnia, jak i łazienka, to nasze centra dowodzenia, dlatego najlepiej mieć wszystko "pod ręką". W takim wypadku warto odpowiednio zaaranżować poszczególne strefy sypialni, by stanowiła ona jak najbardziej funkcjonalne wnętrze. Główna sypialnia z łazienką to dobry pomysł zarówno w domu parterowym, jak i piętrowym. Wszyscy przecież wiemy, że te pomieszczenia nie powinny być nadto od siebie oddzielone. Sypialnia połączona z łazienką (z bezproblemowym dostępem do garderoby!) zapewnia niesamowity klimat relaksu i wygody. Nie można jednak zapomnieć, że tak zaaranżowana prywatna przestrzeń zakłada istnienie drugiej łazienki, z której swobodnie będą mogli korzystać inni domownicy i goście. Połącz łazienkę, garderobę i strefę sypialni, a już nigdy nie zamienisz jej na nic innego!

Idealna sypialnia z garderobą i łazienką-par2

sypialnia-z-garderoba-i-lazienka-szafa-lozko-tempur-wnetrze-750x650.jpg Sypialnia z garderobą i łazienką - aranżacje i inspiracje

Jak odpowiednio zaaranżować sypialnię?

Przede wszystkim ważne jest, by odpowiednia organizacja przestrzeni dopasowana była do stylu życia domowników, dlatego uważamy, że połączenie sypialni z własną łazienką będzie tu wyjątkowo dobrym pomysłem. My postawiliśmy na otwartą garderobę, która jest pomostem pomiędzy sypialnią a łazienką. Master bedroom z dostępem do garderoby i prywatną łazienką to intymna, prywatna przestrzeń, która łączy w sobie różne funkcje, a mimo to nie jest porozdzielana niepotrzebnymi drzwiami. Co więcej, łazienka połączona z sypialnią i garderobą sprawdzi się w prawie każdym domu.

Odpowiednio wydzielona strefa do spania z garderobą i łazienką to przede wszystkim komfort i wygoda - to przecież w łazience, zaraz po wstaniu z łóżka, odbywa się wymiana bielizny i odzieży. Ważną rolę odgrywają tu również odpowiednio dopasowane meble. Otwarta garderoba z licznymi szufladami, przesuwnymi drzwiami i dużymi lustrami to rozwiązanie dla miłośników pięknych aranżacji i dobrze zorganizowanych przestrzeni. Odpowiednia garderoba to centrum dowodzenia każdej sypialni.

Warto jednak pamiętać, by, aranżując wnętrze, nie zakłócić spokoju, jaki daje właściwie zorganizowana sypialnia. Postaw również na dodatki, jak wiklinowe kosze czy ciekawe tkaniny. Master bedroom to przede wszystkim strefa relaksu - i taką właśnie powinna pozostać.

Idealna sypialnia z garderobą i łazienką-par3

sypialnia-z-garderoba-i-lazienka-szafa-lozko-tempur-wnetrze-lampa-750x650.jpg Sypialnia z garderobą i łazienką - aranżacje i inspiracje

Dlaczego warto połączyć sypialnię z łazienką?

Połączenie sypialni z łazienką i garderobą jest rozwiązaniem chętnie stosowanym ze względu na jego praktyczne walory. Taka garderoba to spore pomieszczenie, które pomieści nie tylko ubrania, ale również pościel, koce czy osobiste drobiazgi, dlatego sprawdzi się ona znacznie lepiej niż zwykła szafa wnękowa. Można w niej nawet zamontować toaletkę. My poszliśmy o krok dalej – wiedząc, ze klienci często wybierają sypialnię z łazienką lub sypialnię z garderobą, zdecydowaliśmy się na umieszczenie ich w jednym miejscu - zaprojektowaliśmy wnętrze łączące aż 3 funkcje w tym samym pomieszczeniu.

Łazienka to również miejsce, w którym spędzamy sporo czasu. Połączenie jej z sypialnią pozwoli na szybką organizację, a przede wszystkim... wygodę. Tylko popatrz - wanna zaledwie kilka metrów od łóżka? Marzenie!

Sypialnia z garderobą i łazienką-p4

Pragniesz prywatności? Zainstaluj drzwi przesuwne!

Łazienka przy sypialni nie musi być otwarta. Jeśli cenisz sobie intymność, możesz wydzielić przestrzeń łazienki – zachowasz wtedy wygodę użytkowania i estetykę aranżacji. Oddzielenie sypialni od łazienki sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy w swojej strefie sypialnianej cenisz prywatność. W tym celu dobrze sprawdzą się również zasłony w neutralnych barwach, na przykład odcieniach szarości. Mimo takiego oddzielenia zadbaj jednak o to, by zarówno łazienka, jak i sypialnia z garderobą utrzymane były w tej samej kolorystyce i stylu. Pomocne w tym będzie ułożenie takich samych płytek drewnopodobnych na podłodze łazienki i sypialni. Ściana za łóżkiem również może mieć ten sam kolor, co drzwi w garderobie. Pozwoli to na wyeksponowanie właściwych elementów dekoracyjnych w Twoim wnętrzu, jak... łóżko godne prawdziwego króla.

Jeśli jednak zależy Ci na zupełne oddzielenie łazienki i sypialni, możesz postawić na pomieszczenia o innym wykończeniu. Pamiętaj, że zarówno sypialnia, jak i cały projekt domu, powinny przede wszystkim odzwierciedlać Twoje indywidualne potrzeby!

Master bedroom z łazienką i garderobą to Twoje królestwo

Wybierz królewskie łóżko Heaven z zagłówkiem, który przyciąga wzrok kształtem i głębokim pikowaniem. Taki zagłówek ochroni Cię też przed przeciągiem, a w leniwe poranki możesz wygodnie się oprzeć i zagłębić w lekturze ulubionej książki. Takie rozwiązanie w sypialni aż krzyczy: komfort!

Nie bój się szalonych decyzji - spróbuj połączyć sypialnię i łazienkę z garderobą. Gwarantujemy, że osobne pomieszczenia, choć również wygodne, nie zagwarantują takiej wygody i prywatności. Poczuj się dobrze w idealnie zaprojektowanym wnętrzu. Sypialnia z łazienką i garderobą pozwoli Ci się zrelaksować, właściwie rozpocząć dzień - a następnie spokojnie go zakończyć. Zadbaj o swoją prywatną przestrzeń i pamiętaj - odpowiednio zaaranżowana master bedroom to Twoje królestwo.

Inspiracja33-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP KONTAKT

inalco-storm-1920x845.JPG  Sypialnia z garderobą i łazienką - aranżacje i inspiracje
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Myślisz o remoncie? Jesteś w jego trakcie? Potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu.

SEP Salony + ICON

Sprawdź adresy naszych Salonów i odwiedź nas:

Separator- UNI- powrót do listy widoku ASYP