Elegancka sypialnia Tarzana i Jane par 1

Elegancka sypialnia Tarzana i Jane

Styl Urban Jungle na dobre zagościł w naszych mieszkaniach. Mając to na uwadze chcemy przedstawić Wam niezwykle elegancką sypialnię w stylu tropikalnym. Choć w prezentowanej sypialni na pierwszy plan wysuwa się ogromna tapeta umieszczona na jednej z bocznych ścian, pozostały wystrój sprawia, że panuje tutaj niezwykła harmonia i spokój, czyli uczucia, które powinny kojarzyć się z miejscem odpoczynku.  

Elegancka sypialnia Tarzana i Jane par 2

Tarzan i Jean.jpg Elegancka sypialnia Tarzana i Jane | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Nie tylko tapeta przyciąga wzrok

Całość aranżacji utrzymana jest w delikatnych, spokojnych barwach, które sprawiają, że użytkownik z przyjemnością przebywa w tym miejscu. Jest jednak jeden element, który poza wspomnianą tapetą od pierwszych chwil rzuca się w oczy. Mowa tutaj o ogromnym, podświetlonym taśmą LED lustrze, które umieściliśmy na zielonej, spokojnej ścianie tuż za łóżkiem. Aby całość nie była zbyt monotonna, aranżację ożywiliśmy czarnym panelem, który doskonale pasuje do całości i jednocześnie nadaje aranżacji pazura.  

Elegancka sypialnia Tarzana i Jane par 3

Całości dopełnia przepiękna, duża palma, która bez wątpienia pasuje do stylu dżungli oraz złote stoliki nadające wnętrzu stylu glamour. Nie bez znaczenia jest także łóżko w kolorze butelkowej zieleni osadzone na jasnych, drewnianych nóżkach oraz wykładzina w kolorze beżu, które doskonale do siebie pasują.  

Choć taka aranżacja już jest przytulna, zadbaliśmy także o odpowiednie oświetlenie. Obok złotych stolików umieściliśmy także przepiękną lampę stojącą, której klosz zbudowano na złotym okręgu i uzupełniono go LED-owym oświetleniem.  

Całość aranżacji jest niezwykle spójna. Wchodząc do takiego pomieszczenia każdy chce od razu odpocząć.