Płytki drewnopodobne w salonie - piękno i wygoda-par1

Płytki drewnopodobne w salonie - piękno i wygoda
Drewno we wnętrzach gości nie od dziś.

Materiał ten podkreśla związek człowieka z naturą, ociepla wnętrze i stanowi niepowtarzalną dekorację. Drewno ciągle zaskakuje. Zwłaszcza, gdy nie jest wcale z drewna! Wiele współczesnych wnętrz – zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych opiera się na możliwości aranżacyjnej płytek doskonale imitujących drewno. Zachowując jego kolor i wzór usłojenia, a nawet fakturę desek, nie wymagają dodatkowej pielęgnacji i konserwacji jak w przypadku naturalnego drewna. Wystarczą jedynie tradycyjne środki czystości.

Płytki drewnopodobne w salonie - piękno i wygoda-par2

plytki-drewnopodobne-salon-wnetrza-jadalnia-750x650 Płytki drewnopodobne w salonie - gres drewnopodobny MAXFLIZ

Wybory naszych Klientów pokazują, że najczęściej płytki drewnopodobne stosowane są w łazienkach i kuchniach, ale coraz częściej również w salonie i przedpokoju. Użycie parkietu ceramicznego w salonie wpływa nie tylko na wygląd wnętrza, ale i jego funkcjonalność. Płytki gresowe imitujące drewno są bardziej wytrzymałe niż parkiet czy panele i nie niszczą się od przesuwania mebli, a dodatkowo posiadają mniejszy opór cieplny, czyli są świetnym wyborem w przypadku ogrzewania podłogowego. Niepowtarzalny rysunek słojów drewna jeszcze bardziej upodabnia płytki do naturalnych desek. Warto, tak jak w naszej inspiracji, zachować ciągłość posadzki układając płytki podłogowe w salonie oraz sąsiadujących pomieszczeniach – na przykład w jadalni lub przedpokoju. Pozwala to na optyczne powiększenie wnętrza i zachowanie jego harmonii. Nie musisz obawiać się zarysowań – płytki drewnopodobne wykonane są z gresu odpornego na zarysowania, dlatego idealnie nadają się również do przedpokoju, gdzie niestraszny im piasek nanoszony na podeszwach butów.

Inspiracja37-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Odwiedź Salon

inn_k  Płytki drewnopodobne w salonie - gres drewnopodobny MAXFLIZ
Zapraszamy!

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Zapraszamy Cię do MAXFLIZ. Tu pod opieką profesjonalnych doradców handlowych stworzysz wnętrze, o którym zawsze marzyłeś.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AS