Nowoczesny salon z kominkiem i jadalnią-par1

Nowoczesny salon z kominkiem i jadalnią

Salon w szarości i miedzi to hit. Temu trudno zaprzeczyć. To niebanalne połączenie minimalizmu i elegancji, surowości z wytwornością. Szarość jest uniwersalna a miedź przyciąga wzrok. Duet marzenie. Jeśli obawiasz się, że Twój duży salon z jadalnią będzie wyglądał zbyt monotonnie z jednolitą szarą podłogą, to spójrz na naszą inspirację.

Nowoczesny salon z kominkiem i jadalnią-par2

nowoczesny-salon-z-kominkiem-maxfliz-plytki-sofa1920x845.jpg Nowoczesny salon z kominkiem i jadalnią | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ułożyliśmy szare płytki podłogowe imitujące beton, ale w dwóch różnych odcieniach. Dzięki temu strefa wypoczynkowa jest wizualnie oddzielona od jadalni, choć nie ma pomiędzy nimi ścian. Szarość w salonie króluje już nie tylko w wyborze mebli, ale jako główny motyw aranżacji. Jego uniwersalność daje duże pole do popisu, by bawić się kształtami, fakturami i detalami. My postawiliśmy na duży i komfortowy narożnik, wokół którego koncentruje się rodzinne życie.

Nowoczesny salon z kominkiem i jadalnią-par3

Salon z kominkiem połączony jest z jadalnią, dlatego ułożenie na posadzce płytek gresowych to strzał w 10. Są łatwe w utrzymaniu czystości, trwałe, ich stonowany deseń betonu i matowe wykończenie nie odciąga uwagi od rzeczy najważniejszych – designerskiego stołu Concorde, narożnika Shanghai i zjawiskowej miedzianej lampy Organic od MAXLIGHT. Do koloru lampy nawiązują tapicerowane krzesła Grace. Dzięki zastosowaniu dwóch odcieni płytek salon z jadalnią nie sprawiają przytłaczającego wrażenia, a ułożenie takich samych płytek na tarasie optycznie powiększa przestrzeń.

Inspiracja69-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Nowoczesny salon z kominkiem i jadalnią | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AS