Tapeta w łazience

Tapeta w łazience

Przyzwyczailiśmy się do tego, że aranżujemy nasze łazienki na długie lata. A przecież prosty zabieg może sprawić, że odświeżenie pomieszczenia nie będzie poważną operacją. Wystarczy wykorzystać w łazience tapetę. 

Tapeta w łazience

tapeta-w-lazience Tapeta w łazience | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Myśląc o takim rozwiązaniu, warto skupić się na tym, by wybrać płytki neutralne, ponadczasowe. Takie będą doskonałym tłem dla różnorodnych tapet. Czasami trudno przewidzieć, jakimi ścieżkami podąży gust domowników w ciągu najbliższych lat, nie wykluczajmy więc żadnej możliwości. W naszym projekcie płytki ścienne mają format 45x120 i kolor jasnego kamienia. Ich faktura przypomina splot grubej dzianiny. Wykorzystaliśmy również dekoracje ścienne w formie pionowych, wypukłych pasów. 

Płytki podłogowe to ciepła imitacja drewna. Ich wzór jest tak perfekcyjny, że w pierwszej chwili można je wziąć za materiał naturalny – szczególnie, że wykorzystaliśmy je nietypowo – poza podłogą – tworzą elementy boazerii na ścianach i blendy pod sufitem, za którymi kryje się część oświetlenia. Jedyna lampa, która jest widoczna, ma oryginalną formę lekkich nowoczesnych skrzydeł.

Umywalka, muszla WC i kabina mają proste formy, aby nie odwracały uwagi od najważniejszego akcentu projektu – wyrazistej tapety. Jest odporna na wilgoć, dlatego można ją bez obaw umieścić w strefie wilgotnej łazienki.

Newsletter Aranżacje

newsletter lazienki Tapeta w łazience | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Szukasz inspiracji ? Chcesz dowiedzieć się więcej o modnej aranżacji łazienki? Zapisz się do naszego newslettera!

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności