Sprawdzony sposób na małą łazienkę

Sprawdzony sposób na małą łazienkę

Nie jest sztuką dobrze zaaranżować duże pomieszczenie. Prawdziwą sztuką jest z małego pomieszczenia uczynić miejsce, które będzie dobrze wyglądać i służyć użytkownikom.

Sposobem na małą łazienkę jest takie jej rozplanowanie, aby niemal wszystko dało się w niej schować, a to, co zostało odsłonięte, dało się łatwo i szybko umyć.

Sprawdzony sposób na małą łazienkę

sposob-na-mala-lazienke Sprawdzony sposób na małą łazienkę | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W naszej aranżacji wykorzystaliśmy funkcjonalną ceramikę – zarówno miska WC, jak i umywalka mają minimalistyczne formy i optymalne wymiary, które łatwo się pomieszczą w niewielkiej łazience – oraz elementy do zabudowy. Szafka nad umywalką, z lustrem, półka na kosmetyki, a nawet uchwyt na papier i szczotkę WC mają formę stalowych kaset, które można zamontować w ścianie. W ten sposób elementy te są ukryte, nie pomniejszają optycznie pomieszczenia i są łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Płytki, które wybraliśmy do naszej niewielkiej łazienki, również nie będą kłopotliwe w codziennym użytkowaniu, a przy okazji – zmieniają nieco styl pomieszczenia. Nie jest ono już tak jednoznacznie nowoczesne – użyte płytki ścienne 20x20 – jasno- i ciemnoszare są inspirowane starą ceramiką, a dekoracje użyte na ścianie i podłodze to imitacje płytek orientalnych. Zarówno jedne i drugie są matowe – takie płytki łatwo się myją, nie pozostają na nich smugi – są idealne dla osób, dla których sprzątanie nie jest pasją.

Sprawdź nasze produkty

Sprawdź nasze produkty

Sprawdzony sposób na małą łazienkę

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Odwiedź Salon

inn_k  Sprawdzony sposób na małą łazienkę | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zapraszamy!

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Zapraszamy Cię do MAXFLIZ. Tu pod opieką profesjonalnych doradców handlowych stworzysz wnętrze, o którym zawsze marzyłeś.