Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą

Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą

Luksusowa to za mało powiedziane. Prezentowana łazienka jest wprost obłędna. Projektant tej przestrzeni zadbał o to, aby stała się inspiracją dla wielu osób. Prezentowana aranżacja została skonstruowana w sposób, który nie pozwala oderwać od niej wzorku. Ciepłe, naturalne barwy drewna na podłodze połączone z marmurem przypominającym safari sprawiają, że łazienka jest nie tylko piękna, ale także przytulna. Kąpiel w takim miejscu z pewnością będzie odprężająca i pozwoli zapomnieć o wszystkich złych rzeczach i trudach dnia codziennego.

Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą

prawie-jak-safari-maxfliz (3).jpg Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wielkoformatowy płyty ceramiczne, które do złudzenia przypominają marmur doskonale podkreślają ponadczasową elegancję i luksus, jaki panuje w tej łazience. Odpowiednio dobrane lustra i złote wiszące lampy nad umywalką blatową i wolnostojącą, prostokątną wanną sprawiają, że zastosowany na ścianie i blacie pod umywalkę gres pięknie odbija światło, czyniąc to miejsce wyjątkowym. Aby uspokoić nieco przestrzeń i nadać jej przytulności, zastosowano gres imitujący beton oraz płyty drewnopodobne na podłodze. Wszystkie elementy złożone w jedną całość pozwoliły stworzyć ponadczasowe wnętrze pełne elegancji, które idealnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach, ale także pałacach, czy SPA.

Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą

prawie-jak-safari-maxfliz (6).jpg Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Całości dopełnia oryginalna armatura. Zarówno wolnostojąca bateria wannowa, jak i ta znajdująca się przy umywalce mają kolor różowego, szczotkowanego złota, co jeszcze bardziej podkreśla luksus, jaki panuje w tej przestrzeni. Geometryczne kształty, jakie prezentuje sobą biała ceramika jest odznaczającym się punktem na mapie tego okazałego pokoju kąpielowego.

Prawie jak na safari - łazienka zgodna z naturą

Prezentowana aranżacja z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają dalekie podróże. Podczas kąpieli w wygodnej, wyprofilowanej wannie wolnostojącej będą mogły poczuć się jak na wycieczce na safari.

Prawie jak na safari

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty