Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń

Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń każdej kobiety lubiącej luksus

Złoto czerń i naturalny kamień to znamiona luksusu i stylu glamour. Właśnie taki przyświeca prezentowanej łazience. Przepiękny jasny gres imitujący naturalny kamień okala zarówno ścianę, na której znajduje się podwieszana miska z samoopadającą klapą, jak również podłogę i jedną ścianę, na której postawiono prysznic z odpływem liniowym. Tutaj uwagę przykuwa podtynkowy zestaw prysznicowy, który idealnie komponuje się z całością. Podłogę i część ściany przy umywalce wyłożono ciemnym gresem imitującym kamień, dzięki czemu uzyskano efekt kontrastu.

Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń

aranzacja-maxfliz-lazienka-w-stylu-glamur (9).jpg Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wchodząc do łazienki nie sposób oderwać wzroku od ściany z lustrem, którą pokryto gresem przypominającym złoto. Ten element łazienki idealnie komponuje się z okrągłym lustrem bez ramy, które osadzono na czarnym, szklanym elemencie, który jedynie podkreśla wyjątkowość ściany. Ta z kolei nadaje całej łazience szyku i blasku. Choć łazienka utrzymana jest w stylu glamour, połączenie bieli czerni i złota zmierza w stronę stylu art-deco, który jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody.

Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń

aranzacja-maxfliz-lazienka-w-stylu-glamur (7).jpg Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Całość wnętrza to spójna i zręczna aranżacja, której nikt nigdy nie posądzi o tandetę. Pomieszczenie jest bowiem nie tylko luksusowe, ale także niezwykle funkcjonalne. Na uwagę zasługuje tutaj blat pod umywalkę nablatową, który dzięki swojej budowie i czarnemu kolorowi nadaje łazience pazura, ale przede wszystkim jest niezwykle praktyczny. Rama, która go okala z powodzeniem może zostać wykorzystana jako wieszak na ręczniki. Również jego wielkość pozwala wykorzystać go do ustawienia wszystkich potrzebnych kosmetyków, co w przypadku pań jest niezwykle istotne. Co więcej, podobny do blatu kształt ma złoty wieszak na ręczniki. Przyglądając się całości widać, że została ona przemyślana i skonstruowana w sposób, który nie tylko przyciąga wzrok, ale przede wszystkim powala z przyjemnością korzystać z tego wnętrza.

Projekt: Weronika Myśliwiec

Podoba Ci się ta aranżacja? Znajdziesz ją w krakowskim salonie przy ulicy Zakopiańskiej 58.

Piękna, złota, w stylu glamour - łazienka z marzeń

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty