Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym

Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym

Aby łazienka była przytulna i nowoczesna, nie trzeba stosować drewnopodobnego gresu. Dowodem na to jest prezentowana aranżacja. Projektant zadbał o to, aby w tej niewielkiej przestrzeni użytkownik czuł się niezwykle komfortowo. Dlatego też można odnaleźć tutaj aż trzy barwy - niebieską, szarą i białą. Każda z nich jest kolorem ponadczasowym, dzięki czemu prezentowane wnętrze przez wiele lat będzie zgodne z obowiązującymi trendami.

 

Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym

nowoczesna-lazienka-plytki-w-kolorze (1).jpg Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wchodząc do prezentowanej łazienki, od razu w oczy rzuca się przepiękna niebieska umywalka nablatowa SHARP SH07, która idealnie współgra z niebieską ścianą po jej lewej stronie. Co więcej, wyróżnia się na tle białej ściany, którą wykonano z klasycznych cegiełek ułożonych w jodełkę. Pazura tej części łazienki nadaje ciemna fuga, która podkreśla charakter wnętrza. Wspomniane płyty powtórzono za niebieską ścianą, tym razem układając je pionowo i tworząc tym samym ciekawy efekt wizualny. Całość aranżacji projektant uspokoił szarym wielkoformatowym gresem, który znajduje się pod prysznicem i na blacie pod umywalką, a także na podłodze.

Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym

nowoczesna-lazienka-plytki-w-kolorze (3).jpg Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dopełnieniem całej aranżacji jest wysokiej klasy srebrna armatura. Bateria umywalkowa bez korka oraz JAVA oraz zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą i termostatem sprawiają, że łazienka odznacza się minimalizmem, który sprawdza się nie tylko w loftowych wnętrzach. Zestaw podtynkowy ma jeszcze jedną zaletę - wszystkie jego przyłącza są niewidoczne, dzięki czemu łazienka nabiera elegancji.

Podoba Ci się ta aranżacja? Znajdziesz ją w krakowskim salonie przy ulicy Zakopiańskiej 58.

Nowoczesne, z akcentem kolorystycznym

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty