Nowoczesna łazienka w kolorach natury - par 1

Nowoczesna łazienka w kolorach natury

Przytulna łazienka w kolorach natury to marzenie osób, które chcą mieć w swoim dom własne, niewielkie SPA. Prezentowana aranżacja, w której połączyliśmy kolory ziemi — kamień i drewno z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.  

Płyty imitujące kamień naturalny oraz drewno uzupełniliśmy elegancką ceramiką, oraz armaturą podtynkową. Wolnostojąca, geometryczna wanna sprawia, że łazienka nabiera charakteru.  

Nowoczesna łazienka w kolorach natury - par 2

Nowoczesna łazienka w kolorach natury  (1).jpg Nowoczesna łazienka w kolorach natury | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Gres, który "robi robotę"

Wybierając gres do tej aranżacji, postawiliśmy na wielkoformatowe płytki imitujące kamień naturalny oraz płytki drewnopodobne, które ułożyliśmy w ponadczasową i elegancką jodełkę. Okalają one miejsce, w którym stoi wanna, dzięki czemu to miejsce rzuca się w oczy od razu po wejściu do łazienki. Aby nasza łazienka nie była monotonna, w lewym rogu, tuż obok okrągłego, dużego lustra umieściliśmy biały, falowany panel. Tak skomponowana całość sprawiła, że łazienka jest nie tylko przytulna, ale także nowoczesna i ponadczasowa.  

Nowoczesna łazienka w kolorach natury - par 3

Nowoczesna łazienka w kolorach natury  (2).jpg Nowoczesna łazienka w kolorach natury | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Pazura całości dodaje podtynkowa, czarna armatura oraz kamienny blat, na którym umieszczono nablatową, niewielką umywalkę. Dzięki temu zyskano miejsce na kosmetyki, które jest ważne szczególnie dla kobiet.  

Nie bez znaczenia w tej aranżacji jest także oświetlenie. W suficie umieściliśmy delikatne, niewielkie lampki sufitowe, a na połowie dużego lustra wiszącą lampę, która do złudzenia przypomina starodawne jarzeniówki. Dzięki temu uzyskaliśmy jasne, eleganckie wnętrze, w którym każdy będzie miał szansę odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.  

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Stylowa łazienka z prysznicem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ