Nietuzinkowa, nowoczesna — łazienka dla odważnych - par 1

Nietuzinkowa, nowoczesna — łazienka dla odważnych

Lastryko po raz kolejny wraca do łask. Materiał ten szturmem wkroczył nie tylko na salony, ale również do łazienek. Mając na uwadze ten fakt, stworzyliśmy aranżację, która oparta została właśnie na płytkach imitujących lastryko. Przepiękny materiał połączyliśmy z białym wyposażeniem — szafkami do przechowywania, toaletą oraz wpuszczaną w blat umywalką. Aby całość nie była nudna, pod prysznicem umieściliśmy kolorowy — złoto-czerwono-szary obraz, nawiązujący do kultury Dalekiego Wschodu, który od pierwszych chwil przyciąga wzrok użytkownika. Lastryko umieszczono nie tylko na podłodze, gdzie pierwotnie miało swoje miejsce. Położyliśmy je także na ścianie przy toalecie oraz umywalce. Dzięki temu uzyskaliśmy spójne i charakterystyczne wnętrze, które pozwoli użytkownikowi odpocząć i uzyskać spokój po ciężkim dniu.  

Całości dopełniają drewniane lamele, które znajdują się na suficie nad toaletą oraz ogromne lustro wmontowane w zabudowę do przechowywania. Nie bez znaczenia jest tutaj także czarna armatura łazienkowa. Przełamuje ona szarość lastryko oraz biel szafek, nadając wnętrzu pazura.  

Nietuzinkowa, nowoczesna — łazienka dla odważnych - par 2

nietuzinkowa,nowoczesna (1).jpg Nietuzinkowa, nowoczesna — łazienka dla odważnych | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
W tej łazience aż chce się przebywać

Jeżeli łazienka kojarzyła Ci się jedynie z szybką toaletą i prysznicem, od dzisiaj możesz to zmienić. Patrząc na proponowaną aranżację zapewne przyznasz nam rację, że w tej łazience codzienna pielęgnacja stanie się przyjemnością. Poszczególne elementy zostały bowiem skomponowane w sposób, który sprawia, że pomieszczenie jest spójne i niezwykle eleganckie. Nic zatem dziwnego, że wiele osób porównuje tę aranżację do tych, jakie można spotkać w najlepszych hotelach oraz SPA.  

Złota armatura nablatowa i podtynkowa, którą tutaj wykorzystano sprawia, że łazienka nie jest surowa i męska. W tym miejscu z pewnością doskonale będą się czuć zarówno kobiety, jak i mężczyźni ceniący sobie praktyczne i jednocześnie nowoczesne rozwiązania, które przez wiele lat będą wpisywały się w obowiązujące trendy.