Minimalistyczna łazienka z ciekawym akcentem - par 1

Minimalistyczna łazienka z ciekawym akcentem

Prezentowana łazienka to rozwiązanie dla osób, które lubią minimalistyczne wnętrza, utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej. W tym wnętrzu dominują bowiem szarości i odrobina brązu, którą ulokowaliśmy w ciekawych kwadratowych płytkach, które wyglądem przypominają zapomniane luxfery.

Minimalistyczna łazienka z ciekawym akcentem - par 2

Minimalistyczna łazienka z ciekawym akcentem.jpg Minimalistyczna łazienka z ciekawym akcentem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Mając na uwadze fakt, że zdania na temat prysznica i wanny często są podzielone, w prezentowanej łazience umieściliśmy oba te rozwiązania. Ich uzupełnieniem jest nablatowa umywalka. Przyglądając się temu zestawieniu, nie da się nie zauważyć funkcjonalnej, podświetlonej wnęki, która może służyć za półkę na kosmetyki. Aby wyróżnić ją na tle ciemnych, szarych płytek, wyłożyliśmy ją jaśniejszym gresem, który także imituje beton.

Minimalistyczna łazienka z ciekawym akcentem - par 3

Wielkoformatowe płytki, surowe i stonowane barwy i praktycznie brak jakichkolwiek dodatków sprawiają, że ta minimalistyczna łazienka jest uniwersalna i ponadczasowa. Z pewnością będzie hitem przez wiele lat. Projekt staraliśmy się dopasować do gustu użytkowników, którzy cenią sobie proste, nowoczesne rozwiązania. Dzięki zamontowaniu zarówno prysznica, jak i wanny stworzyliśmy miejsce relaksu dla każdego. Jest to propozycja, która doskonale wpisuje się w wielkomiejską przestrzeń. Jeżeli zatem zależy Ci na łazience z oryginalnym designem, która przez wiele lat będzie pasowała do wciąż zmieniających się trendów, ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy pewni, że Tworząc taką łazienkę staniesz się wzorem dla innych — zarówno rodziny, jak i przyjaciół.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Stylowa łazienka z prysznicem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator - Aranżacje