Łazienki w zgodzie z naturą

Łazienki w zgodzie z naturą

Elegancka, pełna ciepłych i naturalnych odcieni - taka właśnie jest prezentowana aranżacja. Połączenie drewnianych lameli z liściastą ścianą i gresem imitującym kamień sprawia, że użytkownik czuje się w łazience jak w dżungli.

Łazienki w zgodzie z naturą

lazienka-zgodnie-z-natura-maxfliz-aranzacje-wnetrz (2).jpg Łazienki w zgodzie z naturą | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W prezentowanej aranżacji drewno wykorzystano nie bez powodu. Nie tylko doskonale prezentuje się na tle liściastej ściany, ale nadaje tej aranżacji spokoju i wyrafinowanego smaku. Drewniane lamele doskonale przełamują chłód szarości. Co więcej, skrywają także toaletę, której nie widać na pierwszy rzut oka, kiedy wchodzi się do łazienki.

Łazienki w zgodzie z naturą

lazienka-zgodnie-z-natura-maxfliz-aranzacje-wnetrz (4).jpg Łazienki w zgodzie z naturą | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Całości aranżacji dopełnia przepiękny panel z motywem roślinnym, który wprowadza do wnętrza nie tylko akcent kolorystyczny, ale także wiele ciepła. Do duetu zieleń i drewno wprowadzony został jeszcze jeden kolor - intensywny i wyrazisty. Mowa tutaj o ciemnym gresie imitującym naturalny kamień, którym obłożono wannę i wyłożono ściany łazienki. Całość odzwierciedla klimat dżungli, który w ostatnim czasie stał się bardzo modny.

Uwagę w tej aranżacji przyciąga także podłoga i ciemny sufit, które idealnie dopasowano do pozostałej części łazienki. Imitujące drewno płytki położono na podłodze na przemian z gresem do złudzenia przypominającym ten na ścianie. Całość ułożono w klasyczną jodełkę, dzięki czemu podłoga przypomina poniekąd skórę żmii zygzakowatej.

Łazienka w zgodzie z naturą

W prezentowanej aranżacji użytkownik ma do dyspozycji wannę akrylową, w której będzie mógł relaksować się długie godziny oraz umywalkę nablatową umieszczoną na szafce, której obudowa jest identyczna, jak gres na ścianie. Rozwiązanie to sprawiło, że łazienka jest niezwykle spójna.

Aby łazienka zachwycała zarówno swoim wyglądem, jak i funkcjonalnością, architekci wykorzystali do jej wykończenia zestaw podtynkowy wannowy oraz baterię umywalkową bezkorkową w kolorze srebra. Nie bez znaczenia jest także ciekawe oświetlenie łazienki. Listwa oświetleniowa LED została wykorzystana przy wannie, a także przy ogromnym lustrze, które znajduje się przy umywalce i ciągnie się od podłogi aż do sufitu. Ten delikatny akcent nadał pomieszczeniu przytulności, która jest niezwykle potrzebna w tym miejscu, kiedy użytkownik chce się zrelaksować i zapomnieć o trudach dnia. Ciekawym rozwiązaniem są tutaj także lampy sufitowe, zawieszone nad umywalką i wanną. Ich konstrukcja może niektórym kojarzyć się z kosmosem. Wprowadzają do całej aranżacji nutkę ekstrawagancji i luksusu.


Podoba Ci się ta aranżacja? Znajdziesz ją w krakowskim salonie przy ulicy Zakopiańskiej 58.

Projekt wykonany przez biuro projektowe MOTHI.form

Łazienka w zgodzie z naturą

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty