Łazienka inspirowana żywiołem wody

Łazienka inspirowana żywiołem wody

Łazienka jest miejscem, w którym wiele osób chce odreagować stresy dnia codziennego. Mają towarzyszyć temu pełen relaks i kontemplacja. Mając to na uwadze, projektant stworzył niebanalną przestrzeń, która inspirowana jest wodą. Dzięki niej użytkownik łazienki może zaznać spokoju i odprężenia.

Łazienka inspirowana żywiołem wody

lazienka-inspirowana-zywiolem-wody-maxfliz-lazienki (6).jpg Łazienka inspirowana żywiołem wody | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Klimat łazienki doskonale oddaje wielkoformatowy gres, który może przypominać wodospad obijający się o skały, a także mozaika w tym samym kolorze, którą wyłożono ścianę przy podwieszane misce sedesowej i bidecie. Pozostałe ściany i podłogę wyłożono szarym gresem imitującym beton, który doskonale współgra ze wspomnianymi akcentami.

Łazienka inspirowana żywiołem wody

lazienka-inspirowana-zywiolem-wody-maxfliz-lazienki (3).jpg Łazienka inspirowana żywiołem wody | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Uwadze wprawnych obserwatorów nie umknie ciekawa ceramika, jaką zastosowano w tej aranżacji. Duża, wolnostojąca wanna pozwala relaksować się podczas długich kąpieli. Również nietypowa, zawieszona na chromowanych relingach duża umywalka powinna przypaść do gustu miłośniczkom długich poranków przed lustrem. A jeśli o tym mowa, warto wspomnieć o dużej ilości luster, jakie zainstalowano w tej dość ciemnej aranżacji. Dzięki niemu optycznie powiększają prezentowany pokój kąpielowy, bo tylko tak można nazwać tę łazienkę.

Łazienka inspirowana żywiołem wody

Na uwagę zasługuje także także chromowana armatura, która jest dopełnieniem całości. Elementem wyróżniającym się jest z pewnością wolnostojąca bateria wannowa, która dodaje uroku całej aranżacji, a także doskonale komponuje się z wolnostojącą wanną.

Nie da się nie zauważyć, że prezentowaną aranżację przemyślano w 100%. Aby podkreślić jej luksusowy charakter, dodano do niej oryginalne oświetlenie. Listwa dekoracyjna LED, którą zastosowano na ścianach, podłodze i lustrach znajdujących się przy wannie dodatkowo podkreśla, że jest to najważniejszy element w łazience, który sprzyja odprężeniu i odpoczynkowi po całym dniu ciężkiej pracy.

Łazienka inspirowana żywiołem wody

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty