Łazienka godna królów - ponadczasowy marmur

Łazienka godna królów - ponadczasowy marmur połączony ze złotymi dodatkami

Przyglądając się prezentowanej aranżacji, słowa stylowy i art-deco nabierają jeszcze większego znaczenia. Istotą tej łazienki jest bowiem ciemny gres do złudzenia przypominający marmur i złota armatura, która podkreśla wyjątkowość tego miejsca.

 

Podstawą do stworzenia tej eleganckiej łazienki jest wielkoformatowy gres, który idealnie odwzorowuje kamień naturalny - zarówno jego wyraziste kolory, jak i doskonałe odtworzenie żył sprawia, że nie sposób odróżnić płytki od prawdziwego marmuru. Aby odrobinę uspokoić wnętrze, pod prysznicem dodano płyty gresowe DU/FO11BINE, które nie tylko uspokajają wnętrze, ale także dzięki ściętym krawędziom idealnie odbijają światło.

Łazienka godna królów - ponadczasowy marmur

aranzacja-maxfliz-lazienka-godna-krolow (2).jpg Łazienka godna królów | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Prezentowany gres połączono dodatkowo z pałacową podłogą, a dopełnieniem tego wszystkiego jest złota armatura. Dzięki takiemu zestawieniu otrzymaliśmy łazienkę w iście królewskim stylu, która przez wiele lat będzie zachwycać funkcjonalnością i elegancją.

Łazienka godna królów - ponadczasowy marmur

aranzacja-maxfliz-lazienka-godna-krolow (1).jpg Łazienka godna królów | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Złote dodatki w postaci podtynkowej armatury, zarówno pod prysznicem, jak i przy umywalce, a także okrągła, złota lampa LED podwieszona pod sufitem sprawiają, że łazienka nabrała nietuzinkowego charakteru. Nowoczesności nadaje jej także podświetlane na obwodzie, okrągłe lustro, które sprawia, że wnętrze staje się także nowoczesne.

Łazienka godna królów - ponadczasowy marmur

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty