Łagodne fale - płytki z efektem 3D-par1

Łagodne fale - płytki z efektem 3D

Zaaranżuj z nami swoją łazienkę tak, byś czuł się w niej jak najlepiej i nie chciał z niej wychodzić. Łazienka jest miejscem, które funduje nam wypoczynek oraz relaks. Warto zatem zadbać o jej wygląd, by zapewniał nam on jak największy komfort. Najlepiej zacząć od płytek, bo to one stanowią bazę aranżacji naszego wnętrza.

Płytki łazienkowe mają różne odsłony. Płytki ceramiczne do łazienki, płytki gresowe do łazienki, płytki wielkoformatowe do łazienki... Od nadmiaru wyboru produktów można dostać zawrotów głowy. Jedną z bardziej efektownych odsłon płytki, to kafelki 3d do łazienki. Wypukłe płytki łazienkowe, płytki 3d, trójwymiarowe płytki, płytki prostokątne, czy płytki tworzące geometryczne wzory, nieważne jak je nazywasz - wszystkie sprawią, że Twoja łazienka nabierze wyjątkowego charakteru. Pięknie odbijające się światło od płytki, nieregularne kształty płytki - wszystkie te czynniki sprawią, że Twoja przestrzeń zyska na oryginalności i niepowtarzalności. Takie stylowe płytki 3d mogą być stosowane niemal w każdej wielkości pomieszczeniu. Nie jest powiedziane, że musi być to tylko pomieszczenie o większej powierzchni. Zastosowanie takiej płytki na całej powierzchni ściany, sprawi, że poprzez odbijające się światła, Twoja łazienka nabierze niepowtarzalnej głębi. Płytki 3d sprawdzą się dla osób, które pragną czegoś niesztampowego i zwracającego uwagę. Trójwymiarowe płytki 3d mogą służyć również jako stylowe dodatki czy dekor do ściany - pomieszczenie nie musi być przez te płytki zdominowane. Takie płytki można na przykład położyć nad samą wanną, lub w miejscu, gdzie jest stelaż podtynkowy. Łazienka dalej będzie wyglądać bardzo przyjemnie. Wystarczy tylko kawałek ściany Twojej łazienki i pomieszczenie zerwie z nudą. Płytki z efektem 3d mogą zatem pełnić rolę, która zdominuje pomieszczenie, jak i jako sam dekor. W łazienkach warto te płytki zastosować w miejscu, gdzie łatwo będzie się do nich dostać i móc utrzymać je w czystości - utrzymane w czystości płytki będą oddawały swój cały efekt w Twojej aranżacji.

Warto zwrócić uwagę, że łazienka nie jest jedynym pomieszczeniem, w którym można wykorzystać płytki 3D. Fakt, najczęściej są one wykorzystywane do łazienek, ale można je śmiało użyć w wyposażeniu kuchni czy innych pomieszczeniach. Płytki 3d często są wykorzystane na przestrzeń w kuchni zwaną fartuchem.

W naszej aranżacji udowadniamy, że szara łazienka nie musi być monotonna. Łazienka ta jest niepodważalnym dowodem na to, że płytki 3D są hitem wzorniczym w aranżacji łazienki. Takie płytki sprawdzą się do niebanalnego wnętrza, jak i również do wnętrza o klasycznej formie. Wypukłe płytki sprawiają, że nawet najprostsze wnętrze nabierze z nimi charakteru. Ich ciekawa struktura sprawia, że światło układa się na nich inaczej niż na gładkich płytkach ściennych i wydobywa ich niezwykły rysunek. Jak na dłoni widać, że łazienka o klasycznych kolorach, jest przełamana samą strukturą płytki. Jeśli w łazience połączysz płytki gładkie i płytki 3D o tym samym kolorze, to masz absolutną gwarancję niebanalnej kompozycji. Płytki z efektem 3D sprawdzają się nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale takie płytki doskonale pasują również do wnętrz klasycznych. Łazienka nowoczesna, może zostać lekko podkreślona małym elementem dekoracyjnym w postaci płytki 3d, a łazienka klasyczna, bez problemu może zostać przez takie płytki zdominowana. Płytki 3d ożywiają wnętrza i nadają im nieoczywistego charakteru. Do naszej aranżacji wybraliśmy płytki na wzór fali. To kolekcja, która powstała pod silnym wrażeniem i inspiracją morskim stylem. Ale nie typowo marynistycznym, gdzie króluje biel i granat, ale morzem, które subtelnie budzi i kołysze nas do snu. Dlatego płytki w morskie fale to naturalny wybór do łazienki – to miejsce, które wprowadza nas w nowy dzień, a wieczorem wycisza do snu. W naszej ofercie znajdziesz gamę produktów, które spełnią wszystkie te powyższe oczekiwania. Wyposaż z nami swoją łazienkę!

Łagodne fale - płytki z efektem 3D-par2

plytka-z-efektem-3d-lazienka-maxfliz-1920x845x Łagodne fale - płytki z efektem 3D | Kafelki do łazienki MAXFLIZ

Wolnostojąca wanna Sunrise MOBI, podwieszana toaleta i bidet oraz ścienna umywalka wykonane są z materiałów wysokiej jakości i zapewniają komfort użytkowania na długie lata. Bazowe płytki do naszej łazienki mają lekko piaskową strukturę, drobny deseń piasku i jasno szary kolor zostały urozmaicone płytką w subtelne morskie fale. To nadało łazience miękkości i lekkości, sprawia wrażenie wnętrza czystego i uporządkowanego. Łagodne dla oka tło tworzy duet: biel i szarość. To klucz do ponadczasowego wnętrza. Do tak urządzonej łazienki nie warto wprowadzać kolorowych dodatków. Jej surowa delikatność to dokładnie to, czego spodziewamy się po łazience w klimacie Zen i Feng Shui – harmonia, balans, subtelność i natura.

Inspiracja76-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP ŁAZIENKI

Millelegni-Scottish-Oak-15x45-Amb-Bagno-1920x600  Łagodne fale - płytki z efektem 3D | Kafelki do łazienki MAXFLIZ
Jesteśmy ekspertami od łazienek

Wyposażyliśmy tysiące łazienek i naprawdę wiemy jak zrobić to perfekcyjnie. Sprawdź nas i odwiedź Salony Maxfliz!
Nasi doradcy pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ