Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu par 1

Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu

Wiele osób twierdzi, że wchodząc do łazienki po ciężkim dniu pracy, chciałoby w niej odpocząć. Wzięliśmy sobie do serca te słowa i stworzyliśmy aranżację, która uspokaja już od pierwszych chwil, kiedy znajdziesz się w łazience. Połączyliśmy tutaj trzy barwy — niebieski, szary i biały, dzięki czemu całość jest niezwykle spójna i elegancka. To subtelne i niezwykle delikatne wnętrze sprawia, że chce się w nim przebywać. Wchodząc do niego człowiek nastraja się pozytywnie. Nie tylko jest spokojne, ale także wyzwala energię, którą trudno opisać, ale którą czuje jej użytkownik.

Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu par 2

Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu (4).jpg Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Bazą do stworzenia tej wyjątkowej aranżacji stało się lastryko. Materiał ten do niedawna kojarzony z zimnymi i nieprzyjaznymi klatkami schodowymi wraca do łask w nowej odsłonie. Tutaj wykorzystaliśmy jego delikatny szary odcień nie tylko na podłodze i ścianie pod prysznicem, ale również w okolicach umywalki. Gres imitujący lastryko ułożono na dolnej połowie ściany oraz półce, na której ustawiliśmy białą, nablatową umywalkę. Całości dopełnia ściana w odcieniu zgaszonego niebieskiego, która znajduje się tuż za prysznicem i na wysokości okrągłego lustra. Łazienkę uspokaja biały kolor, jaki znajduje się na jednej ze ścian pod prysznicem oraz za podwieszaną toaletą.

Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu par 3

Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu (9).jpg Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Takie połączenie barw sprawia, że łazienka jest stonowana i elegancka. A jeśli o elegancji mowa, nie można zapominać o dekoracyjnym, ciekawym grzejniku w kolorze chromu, który nie tylko doskonale współgra z armaturą łazienkową, ale także nadaje wnętrzu charakteru. Na uwagę zasługuje także przepiękny żyrandol, który umieszczono na środku sufitu oraz kinkiety z tej samej kolekcji, które przepięknie doświetlają lustro. Całość tworzy niebanalny design, który z pewnością przypadnie do gustu estetom.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Kolorowy duet: od szarego do pomarańczowego | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator - Aranżacje