Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok — łazienka - per 1

Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok — łazienka, obok której nie da się przejść obojętnie

Płytki imitujące kamień w połączeniu z drewnem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ponadczasowy, szlachetny kamień, a zarazem ciepłe i przytulne miejsce, w którym będzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy.  

Zastanawiasz się, czy zestawienie surowej, kamiennej szarości z ciepłym drewnem na podłodze i wstawkami ze złotego marmuru to dobry pomysł? Spójrz na naszą aranżację i sam oceń. Naszym zdaniem wyszła obłędnie.  

Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok — łazienka - per 2

Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok (2).jpg Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok — łazienka, obok której nie da się przejść obojętnie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Złoty marmur — wstawki, które nadają wnętrzu charakteru

Wstawki ze złotego marmuru, które wykorzystaliśmy na ścianie z dwiema umywalkami oraz we wnęce z półką przy wolnostojącej wannie sprawiają, że łazienka nie jest monotonna. Dzięki nim staje się oryginalna i przytulna. Długie kąpiele staną się zatem przyjemnością. Szczególnie że miejsce to wyposażyliśmy w dużą wannę, która będzie im sprzyjać.  

Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok — łazienka - per 3

Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok (3).jpg Kamienna, elegancka, przyciągająca wzrok — łazienka, obok której nie da się przejść obojętnie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Całość pomieszczenia utrzymana jest w ponadczasowej szarości, choć gres, który tutaj wykorzystaliśmy nie należy do tradycyjnych rozwiązań. Z jednej strony przypomina lastryko z dużymi kawałkami kamienia, z drugiej naturalny kamień.  

Aby przełamać walkę szarości ze złotym marmurem, postawiliśmy na białą ceramikę oraz czarną armaturę łazienkową. Uwagę przyciągają także owalne, podświetlane lustra, które mają czarną ramę. W oczy rzuca się także nietypowa lampa umieszczona tuż nad wanną. Zawieszone na różnej długości kablach podłużne klosze doskonale oświetlają całe wnętrze. Całość tworzy niezwykle spójną aranżację, która przez wiele lat będzie na topie.